Wpis z mikrobloga

Patrząc na to jak otyłość fatalnie wpływa na rokowania po zakażeniu ncov, to wszyscy debile ktorzy przez lata promowali "modelki plus size" i nazywali otyłość normalną, powinni pójść teraz siedzieć bo pośrednio to oni odpowiadają za śmierć wielu z tych ludzi.

#koronawirus #takaprawda #niepopularnaopinia
OddajButa123 - Patrząc na to jak otyłość fatalnie wpływa na rokowania po zakażeniu nc...

źródło: comment_15855601574VZ87cT3d8tjS5Dm7MK30K.jpg

Pobierz
  • 56
@MartinoBlankuleto: konkretnych danych nie mam ale tutaj mówi o tym ekspert

@OddajButa123: a tymczasem z boku zestawienie "the male model and the nerd" xD Bo z tego stereotypu można się nawalać do woli, ale grube panie tylko szanować.

BTW ciekawe jest jak bardzo rozbudowana to struktura, Fat Studies albo wszystkie ruchy typu Health at Every Size (tak xD) mają ogromny zasięg, i mówią jedno - teoria że otyłość pływa na
*Death Rate = (number of deaths / number of cases) = probability of dying if infected by the virus (%).


@Krzyzowiec: Co tym mi tu za bzdury linkujesz? Jak mam ufać stronce, która nie odróżnia "probability of dying if diagnosed with the virus" od "probability of dying if infected by the virus"? I jeszcze oparte na danych sprzed miesiąca, no bez jaj.