Wpis z mikrobloga

Mircy, zamówiłem z polskiego magazynu maseczki kn95 z tej aukcji: https://pl.aliexpress.com/item/4000809637640.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.24ca5c0fmIzdLL

Wczoraj chińczyk niby wysłał ale tracking nie jest polski (pokazuje usps). Kręcić inbę czy ktoś dostał z tego sklepu swoje towary mimo fejkowego trackingu?

Cholernie potrzebuję tych maseczek bo narzeczona pracuje w szpitalu i wszelkie ffp2/ffp3 im się skończyły - a w polsce ciężko ten towar dostać w normalnej cenie :(
#maseczki #aliexpress #tracking
  • 17
@Karabekian: Też brałem od tego sprzedawcy. Zanim mi wysłał to wczoraj czy przedwczoraj wskoczył pierwszy negatyw, że nie wysyłają z polski... U mnie tracking też jakiś dziwny, więc lipa. Ja chyba poczekam czy w ogóle dojdą. Ale jeśli Tobie potrzebne na już to myślę, że masz podstawy na dispute.
@Karabekian: @s3bape: Zakładajcie dipute. Szkoda czasu. Ja i jeszcze jeden Mirek kupiliśmy u tego sprzedawcy. Ja dostałem tracking chiński. Wczoraj założyłem dispute i został zaakceptowany, więc nawet gnój żółty nie wysłał, a minął tydzień od zakupu. Szkoda Waszego czasu. Liczy na to, że ktoś zapomni i kasę przytuli.