Wpis z mikrobloga

edycja XLI #orzechowegraty - Music Man Axis

Sama gitara nie jest tak ciekawa, jak historia jak i komu ją sprzedałem.

Napisał do mnie lekarz z okolicy, który mega niesamowicie się napalił na taką gitarę. Był tak zadowolony po ograniu jej, że zdecydowałem się nie tylko sprzedać ją za tyle, za ile ją kupiłem, ale też rozłożyć mu płatność na raty, bo wyłożył całe swoje oszczędności, w kilku walutach, no i okazało się, że nie starczy. Zdecydowaliśmy się pojechać do kantoru od razu i wymienić te € i CHF, żebyśmy byli na czysto z tym, ile mi jest jeszcze winien.

Kiedy wracaliśmy z tego kantoru, to gość się popłakał z radości. Trochę byłem w szoku, bo widać było, że to szczere łzy. Wyjaśnił mi, że on normalnie nie ma ani czasu (praca w szpitalu, dziecko, etc.) ani pieniędzy na swoje hobby, a teraz mu się udało kupić model o jakim marzył od lat. Chciałbym kiedykolwiek się z czegokolwiek tak cieszyć, jak on wtedy.

Kiedy spotkaliśmy się miesiąc później na spłatę drugiej "raty", dostałem od niego fajny prezent :D

#gitara #gitaraelektryczna i trochę #takbylo
Orzeech - edycja XLI #orzechowegraty - Music Man Axis

Sama gitara nie jest tak cie...

źródło: comment_1585578051nvre2DLo7MAvWsIa2JEAdR.jpg

Pobierz
  • 6
@Orzeech: w sumie też bym się tak cieszył, gdybym sobie kupil gitarę marzen.. ale niestety mój pracodawca jest taki hojny ze nie wiem czy za miesiąc będę miał na chleb, więc o gitarze za tysiaka mogę marzyc kolejne 12 lat.. (,)
@Kubul: Chyba nie chciałem, żeby to miało taki wydźwięk, ale historia miała jeszcze lepsze zakończenie. W końcu po jakimś czasie ten lekarz kupił sobie kolejnego Music Mana i wysyłał mi potem filmiki jak gra na nim i na Axisie. Spoko opcja!

@PienieznyWieprzZMlotemBojowym Jeśli chodzi o gitary marzeń, to mogę Ci powiedzieć tyle "don't meet your heroes", każda "gitara marzeń", którą miałem, ostatecznie okazywała się tylko gitarą po jakimś czasie, tj. tylko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: Zgadzam się z @Orzeech Gitara to tylko rzecz. Oczywiście fajnie jest mieć dobry sprzęt, ale i tak najważniejsze są Twoje palce :) Są muzycy którzy pomimo że mają naprawdę dobre i drogie gitary to ich główną gitarą jest ta teoretycznie słabsza. Mam nadzieję, że za jakiś czas będziesz mógł sobie pozwolić na wymarzoną gitarę :)
@Orzeech: wiesz, chyba nie do konca tak jest. Od dzieciaka na wszystkie zabawki musialem zbierac sam, wiec umiem doceniac i szanowac rzeczy. Tak jak mam teraz tego smiesznego explorera gotha. Moze i przetwornik jest #!$%@?, moze i w kolko sie rozstraja od samego srania..ale mam go ponad rok i nie wiem czy znalazlbym jakis powod by go zmienic. A i nadal lubie po prostu na niego popatrzec. Takze moze..kiedyś..

Btw ile
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: Chyba będę miał jakieś klucze i jakiegoś pickupa - napiszę do Ciebie na priv

ile masz gitar w domu

jakieś 15, trochę mam jeszcze porozdawane znajomym + kilka na sprzedaż

z ilu faktycznie korzystasz

Z Mayo, Caparisona, Majesty, Skerve i czasem drugiego Mayo, ostatnio też ruziowy ESP

nie zamierzasz ich zmienic

Jak ktoś da mi odpowiednią cenę to sprzedam każdą z moich rzeczy ;) Może poza jednym Mayo i Flame