Wpis z mikrobloga

Z racji, że moje stare słuchawki powoli kończą swój żywot to szukam następcy. Szukam słuchawek nausznych do komputera tj. granie, słuchanie muzyki i filmy. Muszą być przewodowe i bez mikrofonu tj. bez tego "patyka" z boku, jeżeli jakiś wbudowany to może być.

Cena to max 300-350zł.

Czytałem o Snab Euphony AF-100 jednak podobno szybko pękają. Druga pozycja to ISK HD9999 i generalnie one dość dobrze wypadają.
Możecie coś polecić, ewentualnie napisać co sądzicie o wyżej wymienionych modelach?

#audio #sluchawki #komputery
  • 12
@Nale: Nie mam zamiaru ich ładować i czekać kiedy będą się nadawać do użytku tym bardziej, że będą użytkowane tylko przy komputerze więc kabel w żaden sposób mi nie wadzi.
@10129: Może to tylko pojedyncze akcje były ale trafiłem na takie wpisy, że pałąk? pęka i to po kilku miesiącach. Generalnie jako duży minus tych słuchawek wymieniali jakość wykonania. A jak w twoim odczuciu?
@feber: Właśnie kupiłem ISK, zależało mi na maksymalnym komforcie przez kilka godzin i tłumieniu hałasów, do 400zł nie znalazłem konkurencji bo nawet AKG K271 na których są wzorowane te ISK nie są tak wygodne. Jak dojdą to w weekend mogę napisać jak wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam myślałem nad tymi Snabami ale jednak kable do obu muszli mnie zniechęciły.
@BetonowyBrodaczBezAfro: Mam je od wczoraj, w odczuciach no szału nie ma ale w cenie 250zł grają naprawdę przyzwoicie a za 50zł mniej to nie ma się nad czym zastanawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Faktycznie bardzo miękkie pady, słuchawki są mega wygodne ale miałem je tylko pół godziny na uszach a chcę potestować je w długich sesjach jeszcze, w każdym razie na uszach przez ten krótki czas ich
@feber @BetonowyBrodaczBezAfro
Zeszło tydzień dłużej na testy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Iski mega wygodne, mam kilka długich sesji w nich po 3 do 5 godzin z małymi przerwami, kiedy musiałem odejść od komputera. W swojej cenie 250zł a na promce jak były po 200 to moim zdaniem świetny wybór. Jak na zamknięte słuchawki dobrze izolują, grają przyjemnie z niezłym basem no i są mega wygodne (pierwsze zamknięte słuchawki