Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie @FAMEMMA jedno. #!$%@?ście na zbity pysk AdBustera tłumacząc się wielce tym, że słuchacie się widzów, którzy chcieli zastąpienia Marka Mateuszem Kaniowskim... To dlaczego w takim razie #!$%@?ście Xayoo i Parisa Platynova zastępując ich jakimiś bezbekami, mimo że widownia tego nie chciała i od początku się domagała ich przywrócenia? Dlaczego jesteście takimi hipokrytami?

#famemma
  • 22
@Back_Space: Wypowiadał się dosyć dawno że nie chce mieć nic wspólnego z tą galą za te sztuczne cyrki na konferencjach, za słabą organizacje loży szyderców i że jakby miał się bić to tylko za milion. A Xayoo to nie wiem nie śledzę
@k3trab: A skomentuję :) Fame faktycznie mi podziękowało, a nie "#!$%@?ło na zbity pysk", bo nie miałem przecież żadnego kontraktu. Każdą umowę podpisywałem osobno. To proste - jak walczy dwóch kolesi z wielką bazą fanów, a ty pozwolisz sobie faworyzować jednego z nich, to fanbase'owi tego drugiego się to nie spodoba i zażąda usunięcia cię z krzesełka. Ostatni błąd zrobiłem na walce Isamu-Pallaside, ale wtedy naprawdę i obiektywnie byłem pod wrażeniem