Wpis z mikrobloga

@rybak_fischermann: nie polecaj tego walkarza.
Typ mi dwa razy wysłał numer przesyłki inpost i dwa razy był zły. Paczki mają status jako dostarczone, tylko w miastach 300-500km ode mnie. Dzwoniłem na infolinię inpost to babka podała mi nawet nazwy firm do których były adresowane.
Miesiac czasu paczki nie ma.
Te całe OTHER PL to ściema.
Zbierają masowo zamówienia, ściągają cały kontener z Chin i dopiero wtedy wysyłają do poszczególnych osób.
@n_____S: @xxTymczasoweKontoxx: wysyła samolotem DHL do Polski i stamtąd idzie jako zwykła przesyłka. Źle doczytałm pytanie.
Początki wysyłek były ok, ale widocznie im się szybko skończyły zasoby w polskim magazynie i kombinują. Ten jeszcze wysyła, bo inni zbierają zamówienia do całości kontenera i idzie drogą morską. Teraz zarówno polskie, jak i europejskie magazyny nic już nie znaczą. Podobne wałki nawet na Amazonie są, więc ciężko coś znaleźć na miejscu. Najlepsze
@schreder: też od Powering the world Store kupiłem i tracking miałem yun express, potem przejął to InPost no i dzisiaj o 13 rzekomo została doręczona. Szkoda tylko że do zupełnie innego miasta i na zupełnie inne dane.
@rybak_fischermann: ten sklep to fake, mam zamówione dwie paczki maseczek,w trackingu jest podany numer Poczty Polskiej i dzisiaj dostałam od nich taką wiadomość: "Dear,Your product is getting closer to you every day. please kindly wait for it. Don't worry, we will be responsible for our transaction. Any question please contact us freely. Have a good day."