Wpis z mikrobloga

@FlyingWizard: widac, ze wziales sobie mycie rak do serca, wiele osob ma w tym okresie tak w tym i ja. glownie od plynu na alkoholu ktorym dezynfekuje rece. mi az za nadgarstki wyszlo... krem do rak se sprawic musisz
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
@patryniutv: Myślę, że to raczej od zimna, chyba trudno byłoby walić konia zewnętrzną stroną dłoni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ethc: Generalnie często muszę myć ręce ze względu na specyfikę pracy, niską temperaturę i nieużywanie rękawiczek, tak jak kolega wyżej wspomniał.
@FlyingWizard: wygląda jak odmrożone i przesuszone ręce, poziom dość wysoki. Następny to pękająca krwawo skóra. Na razie masz zniszczony naskórek i nie wolno dopuścić do sytuacji, że będzie uszkodzona skóra właściwa, bo uszkodzenie będzie już w dużej mierze nieodwracalne (ja tak miałam) potrzebujesz odpowiedni krem, powinien być oparty na tłuszczu, a nie na wodzie (Wszystkie nawilżające odpadają) Ja bym z grubej rury smarowała ręce olejem z kokosa/tłuszczem kakaowym/masłem shea/olejkiem arganowym. Mają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlyingWizard: 2-3 dni smarowania maścią i dłoń wraca do oryginalnego wyglądu. Testowane kilkanaście razy. Mam już to z 3 lata. Rękawiczki robocze też pomagają. Szkoda że nie zrobilem zdjęcia z najgorszego okresu xD Jeden wielki zbity strup od podstawy kostek do prawie nadgarstka i od lewej strony dłoni do prawej.