Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu popełniłem ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/48373623/przestrzegam-przed-kupowaniem-w-x-kom-towarow-ze-s/

Dziś do niego wracam, bo dostałem odpowiedź od x-kom na prywatną wiadomość:

Hej, dziękujemy za przesłanie numeru zamówienia. Przy małej ilości produktów na magazynie i kilku zamówieniach w niedużym odstępie czasu, może zdarzyć się tak że system nie zdąży zsynchronizować stanu na stronie ze stanem faktycznym. Tak niestety okazało się w wypadku twojego zamówienia. Obecnie zamówiony przez Ciebie produkt nie jest dostępny w naszym magazynie, będziemy starać się sprowadzić go z kanałów dystrybucyjnych, ale data najbliższej dostawy w tym momencie przewidziana jest na koniec kwietnia. Związane jest to z bardzo ograniczoną liczbą produktów na rynku. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeżeli byłbyś gotowy poczekać na kolejną dostawę, możemy zaproponować rabat 100 zł do zamówienia. Daj znać co myślisz o naszej propozycji


Myślę, że ta propozycja to nieudany żart prima aprilisowy. Zamówiłem już sprzęt u producenta i spodziewam się dostawy w przyszłym tygodniu. Dzięki za info @Cerasus. Od x-kom oczekuję zwrotu pieniędzy. Ciekawe ile czasu z tym się będą ociągać.

Żeby było śmieszniej - mówią, że od ok. 2 tyg. (prawdopodobnie dłużej) nie mają towaru i nie będą mieli jeszcze przez miesiąc, a cały czas go sprzedają. Nie dajcie się nabrać.

#xkom #januszebiznesu #vr
strach_overflow - Dwa dni temu popełniłem ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/4837362...

źródło: comment_1585752723J5vUmiBB5N4Xz5aDDb0Kxk.jpg

Pobierz
  • 17
@strach_overflow: Powtórze kolejny raz, Oculus NIE MA oficjalnej dystrybucji w Polsce poza Oculus.com oraz ewentualnie Amazon.de. Żaden Polski sklep nie jest ich retailerem po prostu kupują jako klienci wiele sztuk i odsprzedają.

Kupujcie w Oculus.com tam zawsze jest stan faktyczny i restocki co pare dni (ale trzeba polować, ostatni był wczoraj), 449 euro i ani grosza więcej, nie ma żadnych ceł i innych mitycznych kosztów bo żyjemy w Unii Europejskiej i
@Navari: Gdyby jeszcze to robili w takiej kolejności jak napisałeś. A oni najpierw biorą kasę od klientów, a dopiero potem próbują zamówić sprzęt. Jak janusze z allegro, którzy udają, że sprzedają towar, a tak naprawdę sprzedają usługę zamówienia w twoim imieniu z aliexpress.
@Navari: Również zamówiłem u nich dwa razy gogle vr (bo za pierwszym razem po kilku dniach anulowali zamówienie xD). Trzech albo czterech konsultantów zapewnialo mnie, że dostawa tych gogli (Oculus Rift S) będzie 31 marca z możliwością opóźnienia o kilka dni. Dziś dzwoniłem zapytać się co z moim zamówieniem, to okazuje się że ziomek nie widział żadnych dostaw w ostatnich dniach (a następna koniec kwietnia) i poprosił mnie żebym zadzwonił jeszcze