Gorące dyskusje ostatnie 12h

Sciana z roslinami (prawie) gotowa (。◕‿‿◕。). Wiekszosc roslin to mlode sadzonki + niedobitki po inwazji wciornastka. Jest ich dokladnie 18. Niebieski mowi, ze to jebnie xD
    Planuje dodac kolejny post za pol roku aby pokazac wzrost roslin. Docelowo maja pokrywac cala sciane. Dajcie znac jesli chcecie byc wolani.
    W komentarzu dodaje zdjecie jak to wyglada w nocy.
    Wolam @magnes125 i @petunya bo chcialy byc wolane ;)
    #rosliny #ogrodnictwo #pokazbiurko #chwalesie i troche #pcmasterrace
    pokaż całość

odpowiedzi (181)

• odpowiedzi (42)

Rynek pracownika XD jakiś czas temu złożyłam CV do firmy, gdzie wymagana jest znajomość pewnego niszowego języka. Po miesiącu pani z HR do mnie oddzwoniła, przeprowadziła wstępną rozmowę o dupie marynie i poinformowała, że wyśle mi link do testu językowego. Test wypełniłam, później czekała mnie rozmowa z lektorką w tym niszowym języku, a w międzyczasie miałam zrobić trzy arkusze zadań, jakieś excele i zadania logiczne. Potem miałam ponowną rozmowę z panią z HR, na której pytała się, czy nie ogarnęłabym jeszcze drugiego niszowego języka, który jest bardzo podobny do tego, który znam, oczywiście z pomocą słowników. Dzisiaj mam już rozmowę z menagerem, choć dalej nie wiem, czy to ostatni stopień tej rekrutacji xD Wszystko za najniższą krajową, ale nie mogę wybrzydzać, bo ostatnio nawet z CCC nie oddzwaniali ( ͡° ʖ̯ ͡°) #praca #rynekpracy #pracbaza #jezykiobce
    Tl;dr

pokaż spoiler żeby dostać najniższą krajową muszę znać biegle niszowy język obcy (a właściwie nawet dwa) i przejść absurdalnie dlugi proces rekrutacji
    pokaż całość

odpowiedzi (127)