Wpis z mikrobloga

P I L N E. Człowiek Karton ma dla Was radioaktywną serię turbo kwaśnych żelków ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj plusa, bo to #rozdajo w którym te kwaśne skurczybyki można zgarnąć. A dodatkowo też do wygrania nowość - miętowe żelki. Daj plusa i obserwuj tag #gusto żeby wziąć udział!!!!!11

Radioaktywne #!$%@? kwaśne żelki gruszki jabłka Konfidenty są tutaj ( ͡ ͜ʖ ͡)
A nowość w postaci miętowych żelków listków są tutaj
Wszystko poza miętą jest też na naszym Allegro.

Uwaga! Mięta jest przegięta przemięta, kicham jak kot, bardziej niż po orbitkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Radioaktywnych konfidentów nie ma dużo. Spiesz się! Gdy partia skończy się będziemy ładować mocno kwaśne, takie 4/5.
Z radioaktywnych obowiązkowo trzeba zrobić oficjalną recenzję ze zdjęciem na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

########[ jak wziąć udział w #rozdajo? ]##############

Daj plus. Dodaj #gusto do obserwowanych.
Obejrzyj film z testów, żeby niecierpliwość Cię zabijała motzno: https://www.youtube.com/watch?v=LieTeikHF60
Wyniki jutro rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#####[ chcę kupić dawaj kod rabatowy ecco ]#########

-10%

RADIO26041986

Dodatkowo przy zakupach powyżej 40 zł Paczkomat jest za 5 ziko!

#######[ o gusto i konfidentach ]#####################

Gusto = produkujemy rodzinnie żelki i jesteśmy z okolic #czestochowa #wielun #radomsko (Działoszyn). Mamy żelki malinki, żelki pianki, żelki cola i sporo innych łakoci, które wrzucam czasami na tag. Ja, ecco, jestem internetowym dilerem cukru, na mirko od 10+ lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Razem z mireczkami stworzyliśmy kwaśne żelki (trzeba w końcu udokumentować tę historię xD). Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie moja żelkowa ekipa. Pewnie nikt tego nie doczyta, ale chcę pozdrowić Adama, Adama, Bartka, Kubę, Maćka, Magdę, Miłosza i panią Basię, która miesza dla Was konfidenty w bębnie XD No i całą brygadę Gusto, obyśmy przetrwali koronawirusa w całości. Białka też pozdrawiam, spoko ziom i nie byłoby nas tutaj, gdyby nie on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaka nagroda w #rozdajo?

  • Żelki dla 1 osoby za 100 PLN 17.5% (167)
  • Żelki dla 5 osób po 20 PLN 56.5% (541)
  • Żelki o smaku perełki export 26.0% (249)

Oddanych głosów: 957

ecco - P I L N E. Człowiek Karton ma dla Was radioaktywną serię turbo kwaśnych żelków...
  • 34
@ecco: macie jakieś problemy technologiczne przy produkcji tych kwaśnych żelek, 2 razy zamawiałem. 1 razem nie były kwaśne (po prostu zero, 1-10 gdzie 1 to słodka malina, 10 to kwasek cytrynowy to one miały 1), dałem drugą szansę i było to samo. Nie wiem czy próbować 3 raz.
@WaveCreator: ciekawe czy odsprzedałby prawo do przerobienia ich na żelki jak już kopnie w kalendarz


żelki o smaku uszu urbana, ja #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ecco ale żelki w kształcie jego uszu to już byłoby coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) są gruszki konfidentki, będą uszy urbanki
@Voltaire: @Arogancky: @JuneJohn: @Miroslaw_69_Fapliwy: jest pierwsza opinia na temat aktualnej serii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W produkcją konfidentów są dwa składniki kluczowe i tylko ich wysoka jakość pozwala zrobić ultra kwaśnego (radioaktywnego) konfidenta tak żeby wyglądał estetycznie. Inaczej robią się na nim bryłki i to wygląda słabo. Taki idealny konfident jest pokryty lekką warstwą i nie chrupie w ustach ( ͡° ͜ʖ