Wpis z mikrobloga

#okultyzm #paranormalne #medytacja #alternatywneteorie

“Nasze emocje to energie, ktore sa w ciaglym ruchu.”

Jesli ktos jest zainteresowany to moge spisac moje drobne notatki z tego co przez ostatnie tygodnie dowiedzialem sie na temat dzialania energii i jak taka nauka przeklada sie na praktyke okultystyczna. Wiekszosc tego co napisze, to jest jedynie to, czego Ja dowiedzialem sie sluchajac madrzejszych, bardziej doswiadczonych od siebie czarownikow hehe.
Praca z wlasna energia to chyba jeden z podstawowych punktow, jesli ktos zainteresowany jest praktyka nauk okultystycznych. Pytam, bo nie wiem, czy jest jakis sens to pisac. Na pewno pomoze mi to obok wlasnej praktyki na a) zapamietanie/lepsze zrozumienie pewnych kwestii b) “repetition is a mother of skill”.

Pytanie do was - co slyszeliscie na temat alchemii i tejze “nauki”, formy zrozumienia pewnych zaleznosci?
  • 22
@dumspiro: Mozesz napisac wiecej i poswiecic troche czasu? Na pewno wiele osob ciekawia te tematy. Zabawa to, to raczej nie jest. Sporo osob musi zrozumiec, ze rozwoj duchowy bez zrozumienia pewnych kwestii moze prowadzic do roznych problemow.