Wpis z mikrobloga

#messi #pilkanozna #heheszki
- Żona tego dnia tłumaczyła mi, żebym w domu z tą rolką papieru za bardzo nie szalał, bo zna moją wagę, wie, że zwrotność jest słaba i przeczuwała jak to się może skończyć, a telewizor w pokoju praktycznie nowy, bo raptem druga rata została za niego zapłacona - zdradził „Polski Messi” w wywiadzie dla oficjalnej strony Elany Toruń, w barwach której grał jako junior.
Colin90 - #messi #pilkanozna #heheszki
- Żona tego dnia tłumaczyła mi, żebym w domu z...

źródło: comment_1585823082J3zYcugGhQT7OyvEeM6m9V.jpg

Pobierz
  • 22
jak byś w domu miał nowy telewizori #!$%@? bezmyślnie jakimś papierem piłką to twój partner/partnerka popatrzyła i z uśmiechem na twarzy powiedziała nic się nie stało czy #!$%@? by za bezmyślność?


@TullamoreD: co prawda pytanie nie jest skierowane do mnie, ale wydaje mi się, że rzucanie na małżonka stek takich wyzwisk i to przy dziecku to ostra patologia. Wiele jest małżeństw, gdzie przez lata nie były użyte słowa typu "#!$%@?" względem
Ludzie, wy widzicie tylko 80 sekundowy fragment ich życia i to akurat jak dorosły koleś rozwala nowy telewizor żonglując rolką srajtaśmy, a już widziałem sto wypowiedzi o przemocy w rodzinie, syndromy sztokholmskie, nerwice u dzieciaka któryś zdiagnozował ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dajcie babie spokój. Ja ani moja żona do siebie byśmy się nie zwrócili w taki sposób, ale też nie codziennie zdarza się taki numer.
Ludzie, wy widzicie tylko 80 sekundowy fragment ich życia i to akurat jak dorosły koleś rozwala nowy telewizor żonglując rolką srajtaśmy, a już widziałem sto wypowiedzi o przemocy w rodzinie, syndromy sztokholmskie, nerwice u dzieciaka któryś zdiagnozował ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Milioner_z_Choroszczy: Z niczego nie bierze się zatykanie uszu przez dziecko zanim matka ryja otworzyła XD A swoim patusiarskim językiem to tylko potwierdziła.