Wpis z mikrobloga

@ziolo86: proszę cię... Teraz mi powiesz jeszcze, że będzie jej przykro jak przeczyta to co napisałem.
No stary, naprawdę? Polska - 38 milionów ludzi i naprawdę nie da się znaleźć kogoś z prezencją?!
Ja nie mówię, że to ma być jakaś "pogodynka", jednak mam wrażenie, że pogodynki by to lepiej zrobiły.
@Bellie: a to nauczycielka musi mieć odrażający wygląd? Bo z całym szacunkiem ale panie z TVP to jakoś specjalnie miłe dla oka nie są. Mam wrażenie, że specjalnie je stylizują na takie... A nie mogą być miłe dla oka i wykształcone? Przecież chyba o to chodzi - by program się dobrze oglądało. I tu nawet nie chodzi o "target"... Moja własna córka (czyli płeć żeńska) i młoda (więc zasadniczo nie patrzy
a to nauczycielka musi mieć odrażający wygląd? > Bo z całym szacunkiem ale panie z TVP to jakoś specjalnie miłe dla oka nie są.


@defoxe: ja #!$%@?, program skierowany do kilkulatków a taki wykopek się jeszcze przyczepi że prowadząca nie spełnia jego oczekiwań wizualnych i jest ODRAŻAJĄCA. Gdzie tu niby ten "cały szacunek"? Nie martw się, jak córka ciebie codziennie widzi i żyje to i to przetrwa.
Nie martw się, jak córka ciebie codziennie widzi i żyje to i to przetrwa.


@Jotemov12: Powiedziało co wiedziało i zdechło.

a taki wykopek się jeszcze przyczepi że prowadząca nie spełnia jego oczekiwań wizualnych i jest ODRAŻAJĄCA.


@Jotemov12: Widzisz, parę dekad temu wygląd nauczyciela był jawnie oceniany.
W sumie do tej pory w mniejszym zakresie, ale się z tym nadal spotykamy.
https://dziennikbaltycki.pl/dyskryminujacy-przepis-nauczyciel-musi-byc-ladny/ar/68999