Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że można aż tak #!$%@?ć zwykłego człowieka na antenie, po części mi szkoda tych ludzi ale to też jest weryfikacja ich wiedzy. Dobry scenariusz na black mirror. Opis odcinka: nauczycielka z zadupia dolnego zmuszona jest pod groźbą zwolnienia z pracy występować na antenie tv, ze stresu ośmiesza się co prowadzi do późniejszych konsekwencji. #tvpis #szkolaztvp #blackmirror
  • 4
@brunetroll089 nie wiem jak można wypuścić takiego gniota. Przecież to nie jest na żywo. Ktoś to skleja, sprawdza... Nie ma kogoś do sprawdzenia i ocenienia chłodnym okiem? Druga sprawa to, że tego nie da się oglądać, brak jakiejkolwiek charyzmy, takie dretwe... Nie ma naprawdę lepszych ludzi do tego?
@gorzki99: o kurła to już wzięli randonowe Grażyny zatrudnione w kuratoriach. No to wszystko jasne pewnie nie znaleźli żadnych nauczycieli, którzy chcieliby prowadzić te lekcjr więc poszedł prikaz od ministra edukacji do kuratoriów zeby oddelegować zatrudnione tam Grażyny.
@galicjanin: @JakubBack:
pewnie przyszedł telefon z góry i wydelegowali największe pierdoły z danych jednostek (czyt. najmniej asertywne)
No ja #!$%@?ę, na studiach mieliśmy seminaria dyplomowe i każdy prezentował swój temat - 3/4 studenciaków bez żadnego wykształcenia pedagogicznego na ścisłym miała o minimum rząd wielkości lepszy "flow" niż te babki. Zauważcie że połowa z nich nawet jak nie gada głupot to jest co kawałek yyy, uuu, zaglądanie do kartki.