Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać, że Najman nieźle wyjaśnił tego zakolaka. Podobało mi się to, że Stanowski wreszcie wyszedł ze strefy swojego komfortu, NIE będąc w kółku wzajemnej adoracji, gdzie zawsze wszyscy mu lizali dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewidentnie widać, że Stanowski był tą sytuacją bardzo zmieszany, bo nigdy go nie widziałem takiego zdenerwowanego. I choć parę razy zapunktował Marcina, to jednak ewidentnie został wyjaśniony przez Najmana, który nie bał się powiedzieć głośno o tych wszystkich krzywych akcjach Stanowskiego i Weszło w stosunku nie tylko do jego samego, ale też i prawdziwych sportowców jak Bartek Zmarzlik, czy choćby widzów. No największa beka z tego, że nawet bał się pouderzać w tarczę przez minutę, mimo iż wcześniej porównywał Najmana do worka ziemniaków, w życiu nie widziałem takiej weryfikacji hejtera xD

Najman po raz kolejny udowodnił, że jest bardzo inteligentny, a przy okazji potrafi zrobić dobre show i się pośmiać z hejterka, który cwany jest tylko zza klawiatury. Ewidentne TKO Najmana nad Stanowskim. Techniczny knockout, bo Mateusz Borek rozdzielał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #patostreamy #danielmagical #mateuszborek #kanalsportowy
#aferaborka #stanowski #weszlo
B.....e - Trzeba przyznać, że Najman nieźle wyjaśnił tego zakolaka. Podobało mi się t...

źródło: comment_15858671008MKDvJYKRNyCyiHZ73ya5h.jpg

Pobierz
  • 18
@Back_Space: przecież to smierdzialo ustawka na kilometr, nawet Borek mistrz wazeliniarstwa startował do Najmana, a pamietajmy, ze Mati nie ma tego w zwyczaju. Jedynie kto dostał po dupie w tym programie, to Borek, który sie zorientowal do czego sie zapisal i ze jego ego moze bardzo na tym ucierpiec. A aktualnie zadnej alternatywy nie ma.
o tych wszystkich krzywych akcjach Stanowskiego


@Back_Space: Nie o wszystkich, tylko o całych trzech, o których mu doniesiono na twitterze. Z braku laku żonglował nimi przez cały program i w miarę mu szło. Jakby znał więcej kwitów na KS, to całkowicie by go tam zdeklasował.