Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten hejt park z ciekawości czy Najman faktycznie będzie coś miał na Stanowskiego i co? I dupa. Zakolaka można lubić lub nie ale cytując klasyka Najman się #!$%@? skompromitował. Wiadomo, że widzowie fame mma pewnie szczali po nogach z zachwytu jak oblał Stanowskiego wodą, jak wyjął rękawice z torby a jego adwersarz okazał się "słabszy niż worek ziemniaków" albo jak kazał mu się rozpędzić i uderzyć głową w ścianę (nie słyszałem tego tekstu chyba od podstawówki). Mi było przykro słuchać tego prostaka gadającego w kółko to samo i Stano ma rację: gość nauczył się trzech tweetów na pamięć, z czego tylko jeden był jakimś tam argumentem ale czy poważnym? Piszę o tym w którym Stanowski kazał zabić się jakiemuś typowi. Już nie pamiętam o co wtedy poszło ale zakolak się wtedy odpalił jak dzieciak. Głupie to było ale nie on pierwszy i nie ostatni. Do kompletu brakowało tylko tego tweeta w którym kazał Banedze się powiesić - też głupie i nie przystające dziennikarzowi ale w oczach Najmana to pewnie wyglądałoby tak jakby Stano sam zakładał piłkarzowi pętlę na szyję. Nie zmienia to oczywiście faktu, że Stanowski bywa hipokrytą. Dobrze do tego nawiązał jeden z widzów (czy raczej próbował ale nie był w stanie wyartykułować swoich myśli, a jak jeszcze Borek zabronił mu przeklinać, to typowi prawie łeb eksplodował od wysiłku intelektualnego). W tematach Leśny/Mioduski zakolak jest tak tendencyjny, że nie ma nawet sensu go czytać/słuchać. To samo z Bońkiem, choć tu na jego obronę pamiętam jeden z odcinków Stanu Futbolu, gdzie Zibi gadał takie pierdoły, że nawet Krzysiu już nie wyrobił i próbował go jechać ale wtedy rudy odpalił god mode i nie dał nikomu dojść do słowa przez kolejne 20 minut programu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wracając do Najmana to nigdy nie uważałem go za zbyt inteligentnego ale tutaj dał się ośmieszyć totalnie. Zresztą co ja piszę "dał". Sam się ośmieszył. Założył, że przyniesie te swoje zabawki, Stano zrobi z siebie głupka i będzie mógł tryumfalnie stwierdzić, że jednak należy mu się szacunek, bo on lepiej bije w tarczę? Jak zakolak wytłumaczył mu czemu tego nie zrobi to estrogenowi przegrzały się styki. Zapętlił się jak płyta w gramofonie. Dla mnie to jest przerażające jak ten typ jest oderwany od rzeczywistości. Najlepszy był ten profil psychologiczny Krzysia, który Najman ułożył dzięki zajęciom z psychologii na jakichś studiach. Pani profesor dała mu piątkę, więc się zna XD Z drugiej strony sam nie wiem na co liczyłem. Jasne, fajnie by było zobaczyć jak ktoś merytorycznie zagnie Stanowskiego ale co mi przyszło do głowy sądząc, że mógłby to być Marcin Najman? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Późno już, idę spać.

ps. a i tak z całego programu wszyscy zapamiętają głównie powrót afery tajskiej i Matiego Korka, który w przeciągu kilku sekund przebył drogę od śmieszkowania z widzami i otwartej dyskusji do "prawdopodobnie to mój ostatni udział w tym programie" XD
#kanalsportowy #najman #stanowski #weszlo #borek
  • 17
Obejrzałem ten hejt park z ciekawości czy Najman faktycznie będzie coś miał na Stanowskiego i co? I dupa. Zakolaka można lubić lub nie ale cytując klasyka Najman się #!$%@? skompromitował. Wiadomo, że widzowie fame mma pewnie szczali po nogach z zachwytu jak oblał Stanowskiego wodą, jak wyjął rękawice z torby a jego adwersarz okazał się "słabszy niż worek ziemniaków" albo jak kazał mu się rozpędzić i uderzyć głową w ścianę (nie słyszałem
@Vigonath: nie wypadł lepiej tylko jesteście tak zafiksowani na punkcie Stanowskiego, że propsujecie każdego kto mu się przeciwstawi. Choćby robił to z gracją żelbetowego kloca jak dzisiaj M.N. Ja Stanowskiego cenię za to, że jednak jest inteligentnym gościem, który umie mówić/pisać, ogarnął weszło (które też ma swoje lepsze i gorsze momenty). Nie cenię za to o czym pisałem powyżej i parę innych rzeczy. Nie jest to z pewnością moja ulubiona postać
@jandiabeldrugi: mądrego to i miło poczytać. podejrzewam że Najman prywatnie faktycznie jest kumatym gościem, ale odpalony kompletnie traci dystans i poczucie rzeczywistości, zresztą widać że jest niepoprawnym megalomanem. xd w każdym razie Stanowski go zjadł, żeby tylko zjadł, ale on go przeżuł i wypluł jak mówi klasyk. bardzo lubię Stanowskiego gdyż nie jest np. tak zapatrzony w siebie jak Borek i tak odleciany jak Najman, tylko jest po prostu inteligentny i
fajnie że mireczek przemycił wstawki o Bońku i Leśnym, to był jedyny moment kiedy Stano podniosło się ciśnienie, ale wyrachowanie zbył temat.


@InspektorDupa: no niby fajnie, że do tego nawiązał ale coś się we mnie gotuje jak ktoś mówi coś z czym się zgadzam ale w taki sposób, że brzmi jak oderwany od pługa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja rozumiem, że jest stresik jak się wisi godzinę
@jandiabeldrugi: aż tak źle nie brzmiał... szkoda że nie pytał o Cionka albo Michniewicza. a powiem Ci z osobistego doświadczenia że zostałem raz #!$%@? przez pewną znaną osobę ze środowiska dziennikarskiego w temacie co do którego jestem pewien swoich racji i argumentów, ale akurat w momencie rozmowy twarzą w twarz z taką osobistością jakoś mi te argumenty wyleciały z głowy pod naporem lania wody człowieka żyjącego z takich dyskusji( ͡°