Wpis z mikrobloga

  • 1620
Na codzień prowadzę lokal, ale przez obecna sytuację musiałam zamknąć, więc poszłam do sklepu 'spozywczo - monopolowego' na kasę. Co by nie ruszać oszczędności i zarobić jeszcze jakieś grosze.
Nigdy nie miałam gorszej pracy. Alkoholicy to podludzie. Miałam sytaucję gdzie przyszła pani z ~2 letnim dzieckiem w wózku, miała 4 butelki na wymianę, a kupiła 6 piw, więc za dwie musiałam policzyć kaucję. Dodatkowo wzięła chleb i zabrakło jej jakieś 80gr. Odłożyła chleb, wzięła bułkę i poszła...
Inna sytuacja kiedy przyszła matka z córką ~5letnią, brała sobie małpeczki, łącznie wzięła ich 9, a co chwilę córeczka ja prosiła o Kubusia Play, aż ta w końcu się wydarła: "daj jej jeszcze #!$%@? Kubusia, bo zaraz jej #!$%@?, a mi dołóż jeszcze poziomkową..." menele, brudasy, podludzie i nic więcej, no i znowu jestem bezrobotna, bo już tam nie pracuje
#gownowpis #alkoholizm #praca
  • 77
@DinaKaliente szczerze to nie pracuje dlatego, że w zeszłym tygodniu nie mogłam być dwa dni, bo miałam do załatwienia sprawy z moją kawiarnią, a w tym tygodniu również nie mogłam być dwa dni, bo wiozłam mamę do lekarza. Ale nawet nie masz pojęcia jak mi kamień spadł z serca, kiedy pani mi napisała, że dziękuję za pracę. Najgorsza praca na swiecie. I tak jak mówisz, nie mogą alkusy przyjść i raz zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@szpila68i: @lijka: moja znajoma prowadzi taki sklep bo ją ktoś namówił jaki to "złoty interes" i odkupiła biznes. Niestety zarobki nie wynagradzają klienteli z jaką się musi użerać. Ona jednak twierdzi, że jednak zdecydowana większość pijaków to faceci. Kobiety faktycznie przychodzą rano i w ciągu dnia po małpki, piwka i fajki, ale najgorsi są ci kolesie co się dobiją po nocy i robią awantury i drą mordę jak im odmawia
  • 108
@neseberka ale po co od razu taki atak? W tym roku kończę 24 lata i zanim zaczęłam sama prowadzić kawiarnie pracowałam w wielu miejscach, ale nigdy nie pracowałam w monopolowym. Czasem zachodzilam po papierosy, czy jakieś piwko jak miałam ochotę, ale nigdy nie spędzałam tylu godzin w takim miejscu i tak, dopiero teraz zauważyłam tą ludzką tragedię. Niestety jest to najgorszy sklepik jeśli chodzi o klienterie, musiałam przez część dnia otwierać drzwi