Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki to będzie dosyć nietypowy wpis.

Jakiś czas temu (w okolicach 2-3 lat) sprzedałem swoją pierwszą gitarę. Był to epiphone les paul 100. Gitara została sprzedana na terenie Trójmiasta. I nie ukrywam, że po latach rozmyślania, bardzo bym chciał żeby do mnie wróciła.

Może na wypoku znajduje się jej posiadacz, a może ktoś zna osobę, która jest posiadaczem tej gitary.

Szczegóły odnośnie gitary. Gitara miała lekkie obicie na główce i wejście jack które wpadało do środka. W momencie kiedy ją sprzedawałem, nie posiadała jednej struny ale dorzuciłem paczkę nowych strun od siebie.

Sprzedaż odbyła się na terenie Gdańska a dokładnie we Wrzeszczu.

Wrzucam jeszcze zdjęcia gitary.

Jeśli ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, prosiłbym o pilny kontakt. Z góry dziękuję bardzo.
#gdansk #gitara #gitaraelektryczna #trojmiasto #gdynia #sopot
Pobierz toord - Cześć Mireczki to będzie dosyć nietypowy wpis. 

Jakiś czas temu (w okolica...
źródło: comment_1585907373rnRLCdSuvMknclxxzAisbB.jpg
  • 25
@toord: Kurde, coś jest w tej gitarze, miałem podobną historię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie była moja pierwsza, ale jedna z pierwszych. Grając na niej bardzo dużo się nauczyłem i chciałem przejść na wyższy level. Wymieniłem ją na Epiphona G400, później chyba na LP Standard, potem na kilka innych z poziomu cenowego przynajmniej dwa razy wyższego, niż LP100. I po chyba dwóch latach trafiła mi się
@toord: Życzę powodzenia w znalezieniu gitary, sam miałem kiedyś Vintage V100 i żałuję bardzo, że go sprzedałem (sentymentalnie zacząłem zaglądać na guitarcenter z zamiarem kupna nowej gitary). Wołaj jeśli uda Ci się odzyskać gitarę. Pozdrawiam serdecznie!