Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aukolb: ja to nawet przyjemności z biegania nie mam, jak nie wiem czy można czy nie można, czy trafię na takich co mi #!$%@?ć mandat będą chcieli czy tylko upomnienie, i że to zależy od tego jakie mają wytyczne albo ochotę, do dupy z takim bieganiem, wczoraj zwiedziłam wszystkie ścieżki koło śmietników i odkryłam super miejsce do chlanka, ale zajęte xD
@Ogniwo_Paliwowe: A w #!$%@? mam czy myślisz czy ściemniam z tym czy nie xD Bo miałbym podstawy do ściemniania jak jestem tutaj na tagu nadwornym typem który namawia do biegania bo nie mogą tego zakazać xD
@aukolb: Nie śledzę wykopu na tyle żeby orientować się kto gdzie jest wodzirejem. Po prostu nieszczególnie przepadam za tym jak ludzie w czasie tak wyjątkowym jak ten teraz wstawiają ploteczki w stylu 'moja siostra' 'moja mama pracująca w urzędzie' 'mój kolega wojskowy'.

Ale może jestem przewrażliwiony.
@Ogniwo_Paliwowe: no w sumie dużo tego było: zamykanie miasta itp ;p

Ale niestety to z wielkopolską to prawdą, chociaż teraz znowu się odezwał rzecznik policji i mówił, że ten mandat co był za bieganie to fejk, ale mają prawo za takie coś karać :D
@aukolb kolega w Gdyni też dostał 500. Po tej informacji zadzwoniłem do kolegi Policjant, bo też byłem pewny, że można i się go zapytałem, jak jest. Powiedział mi, że on daje pouczenia, ale są tacy co dają 500. Jak widać wszustko zależy od człowieka. Ja dziś planuję zrobić na próbę pierwszą 10 w mięszkaniu:-) jestem ciekaw jak #garmin sobie z tym poradzi.