Wpis z mikrobloga

Największe zagrożenie dla Polski: media narodowo-katolicko-konfederackie czyli stronnictwo ruskie. To oni wypromowali Ziębę, Sochę, a teraz szerzą idiotyzmy na temat wirusa. Tfu.
Może jakieś zgłaszanko?
#neuropa #4konserwy #konfederacja.ru #tysiacurojenniezaleznychmediow #koronawirus #bekazprawakow #bekazpodludzi
MichalLachim - Największe zagrożenie dla Polski: media narodowo-katolicko-konfederack...

źródło: comment_1585916889CaeopmWPUbtM4lSYZ5n59q.jpg

Pobierz
  • 19
@Volki: Tak, w przypadku spraw związanych z nauką jest legitnym źródłem. W przeciwieństwie do WRealu czy innych Najwyższych Czasów jest tam coś takiego jak weryfikowanie tego co się wrzuca i nie można tam wrzucić byle gówna. Te małe niebieskie linki nie są po nic - to linki to artykułów naukowych. :*
A Rola ma z dziennikarstwem wspólnego tyle co "pracownicy na stanowiskach dziennikarskich" w TVP.
@Volki: Nie wiesz bo cię to nie obchodzi. Ty chcesz tylko słuchać "ukrytej prawdy". Opiniami Wodarga media zajmują się już od 19 marca i obalili jego argumenty. Również inny niemiecki naukowiec Harald Lesch. To co robią szury to jest dokładnie to samo co robią ruskie media które kręcą antypolską histerię w Rosji: dobierają sobie pojedynczych ludzi lub pojedyncze komentarze a potem dopisują idiotyczną narrację.
MichalLachim - @Volki: Nie wiesz bo cię to nie obchodzi. Ty chcesz tylko słuchać "ukr...
@MichalLachim

Nie wiesz bo cię to nie obchodzi. Ty chcesz tylko słuchać "ukrytej prawdy".

Jak zwykle lewak wie więcej kto czego chce. Typowe narzucanie komuś swojego zamordyzmu.

Ja jestem zwolennikiem wolności słowa, więc mnie to po prostu nie rusza.
@prawa_reka_sorosa Wytłumaczyłem dla takich dzbanów jak ty, że samo podanie źródła nic nie znaczy, bo badanie może być bezprzedmiotowe i nie obejmować danej kwestii lub ustalać jakieś założenia, które są z dupy.

Tłumaczenie prostych rzeczy prostym ludziom.
To, że ktoś udziela głosu pewnym osobom, nie musi od razu oznaczać, że go popiera...

"Zbanujmy wszystko, co mi się nie podoba!"
Co to za faszystowska mentalność?

Każdemu wiele rzeczy się nie podoba, ale CENZURA to nie rozwiązanie.