Wpis z mikrobloga

ciekaw jestem jak u was , ale ja mam pod blokiem i lidla i biedronke (kraków os.piastów) dzisiaj cały dzień aż do 24 kolejki takie że ogonek zawijał się przez cały parking , około 20, 30 osób. Bloków naj^%&$#bane w koło chyba z 50 ,a łącznie DWIE kuźwa kasy otwarte. po jednej na sklep. Dzisiaj zauważyłem że chyba coś we mnie pękło. do dentysty nie można, do fryzjera nie można, bar mleczny pod blokiem zamknięty, kolejki w sklepach jak skur%$^)&^ i jeszcze do tego debile lasy mi zamknęli. nosz kur$^$^% ja pier&&$%^%&

#krakow #lidl #biedronka #koronawirus
  • 10
@adrianszenda: u mnie stokrotka w godzinach 16-17 minimalna kolejka, ludzie to stonki jakby nie zamykali to by się rozlazili po miascie i przedmieściach bo nie potrafią siedzieć na dupie, inna sprawa że nijak ma się to do prawa póki nie wprowadzą stanu wyjątkowego czy klęski żywiołowej
@kasik913: też właśnie wróciłem z biedry, i mam jedną rade. nie ma sensu przychodzić od 23:50 do 24:10 bo można trafić tak jak kuźwa ja, szczęściarz, na jak to pan cieć powiedział " zmiana dobowa kas" i stać 20 minut przed drzwiami.