Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Siema mirki.
Pojechałem ze swoją dziewczyną na wycieczkę rowerową kilka kilometrów od jej domu wzdłuż Wisły. Niedaleko Oświęcimia natknęliśmy się na takie oto wspaniałości (reszta zdjęć wraz z dokładną lokalizacją w komentarzach).
Jest to zestaw części pochodzący z Fiata Punto rocznik 2002. Tak się zastanawiam czy może ktoś z was mieszka w okolicy i zna kogoś kto posiadał taki samochód? Części nie leżą tam od dawna. Max 2- 3 tygodnie. Wygląda na to że samochód brał udział w kolizji, był pewnie naprawiany, a to co zostało podczłowiek będący jego właścicielem lub osobą go naprawiającą postanowił bezczelnie #!$%@?ć w korycie rzeki.
Może uda się go jakoś znaleźć tego śmiecia i oddać mu jego własność???

#oswiecim #malopolska #bekazpodludzi #smieci
Pobierz Ksjajomi - Siema mirki.
Pojechałem ze swoją dziewczyną na wycieczkę rowerową kilka ki...
źródło: comment_1586018165AOpsyqZzyMa0OvdCQl2dJZ.jpg
  • 18
@Ksjajomi: To nie był samochód naprawiany po kolizji tylko rozbierany na części. O ile blachę idzie sprzedać na złomie, to plastiki (boczki, deski, osłony) to żeby to oddać skup to trzeba zapłacić. Na grupie sprzedażowej pewnej marki gdzie siedzę, jest pełno ogłoszeń typu oddam za darmo wnętrze. Katalizator sprzedadzą, silnik, skrzynię, ale na boczki, siedzenia to nie ma chętnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: posprzatalbym to ale bylem na rowerze bez plecaka ani niczego, a malo tego nie bylo co chyba widac. Chętnie zgłoszę tylko bardzo prosze daj mi jakis kontakt. Nie wiem czyj to teren, bo to w sumie zaden las - ot teren zielony przy rzece. Taka "ziemia niczyja".