Wpis z mikrobloga

Takie cudo wyhaczyłem wczoraj na licytacji komorniczej za 70% wartości rynkowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupił go jakiś poważny rentier z #warszawa 3 miesiące temu, zrobił 4000km i musiał się z nim pożegnać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobno od miesiąca nikt nawet nie zadzwonił w sprawie jego 4 mieszkań po flipach, a biedak z czegoś musi żyć...

#pokazauto #carboners #chwalesie #bogactwo #kornawirus #nieruchomosci #gospodarka #polska
Pobierz dopeboiYSL - Takie cudo wyhaczyłem wczoraj na licytacji komorniczej za 70% wartości r...
źródło: comment_1586071784vBXzafW59CGX6BYvpJ6rp1.jpg
  • 30
@dopeboiYSL: słaba zarzutkamiedyz innymi dlatego że istota flipowania jest to że robi się jedno mieszkanie sprzedaje i robi kolejne , jeśli ktoś robi 4 na raz to jest już tak ustawiony w branży że leżącej na kupce gotówki ma tyle że dziesięciolecia może żyć w kryzysie
@dopeboiYSL stary, nie chce Cie martwić ale powoli kończy nam sie miejsce na placu. Całe szcześcię rozmawiałem dziś z administratorem Złotych Tarasów i odstąpi nam za grosze parking podziemny. Po co mają na deszczu stać, kto wie ile jeszcze potrwa ten kryzys..
@IcyHot: Jak masz na koncie kilka mln to kto Ci broni kupić taki samochód? ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym leasing bierze się na znacznie tańsze samochody NOWE przeznaczone dla niższej klasy społeczeństwa, bo ten mercedes jest dla BOGACZY czyli dla kogoś kto jest na szczycue finansowym i może sobie pozwolić kupić takie auto ZA GOTÓWKĘ ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt auta za
@IcyHot: Druga sprawa, że taki luksusowy samochód wart powyżej pół mln byś spłacał całe życie. Dlatego nie dla psa kiełbada ;) szukaj w swojej klasie samochodu. KREDYTÓW CZY LEASINGÓW SIĘ NIE BIERZE xD bo się nigdy nie opłaca, a po co być pozerem całe życie :)