Wpis z mikrobloga

Wychodzi na to, że jedynym ogarniętym typasem w tej zgrai jest Michał Pol. Ok, możecie mówić, że content dla gimbusów, że Mati Trzpis, że Ola Wasung, że Morfeusz król dupeczek. Ale jako człowiek wydaje się być porządnym gościem i chyba najgorzej wyszedł na KS w takim sensie, że wszystko stanęło i nie ma o czym kręcić. Pol się moim zdaniem bardzo dobrze odnajdywał jako prowadzący Misji Futbol i La Liga Loca. Teraz z racji umowy z WP nie może się pojawiać w programie, a La Liga Bonita zanim wystartowała to się rozkręcił już koronawirus. Chyba jako jedyny ma faktyczny dystans do siebie co wielokrotnie udowadniał odnosząc się do negatywnych opinii z czatu (i to nawet takich które nie odnoszących się do meritum tylko jakieś uwagi dotyczące wyglądu), a mógł po prostu udawać że nie istnieją. Najgorsze w tym wszystkim jest to jak traktuje go reszta ekipy Friza, jakieś #!$%@? docinki "TY SE TAM CZYTAJ TEN CZAT", "HEHE GRUBAS" (i przez kilka kolejnych dni od tego zebrania zarządu kilka razy ten tekst się pojawił chociaż autor tych słów sam jest spasiony - wiadomo że SSP dobrze płacą), dawanie rozkazów żeby tłumaczył regulamin konkursu, a tak #!$%@?ą w tle że nie pozwalają mu bez przerywania tego przeczytać. Mam nadzieję, że odżyje po tym jak sport wróci, bo to spoko gość. Nie udaje wszechwiedzącego, nie jest bufonem, może czasami jakiś cringe się pojawi (odgrywanie scenek z Durdą), ale to still better than kij w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kanalsportowy
Pobierz pawelososo - Wychodzi na to, że jedynym ogarniętym typasem w tej zgrai jest Michał Po...
źródło: comment_1586075350bJtdgkFnY0VL9qN8NnVeP8.jpg
  • 35
@peszmerd kiedys robił różne konkursy na Twitterze. Wystarczyło podać minutę wybranego meczu i strzelców bramek. Raz udało mi się wygrać kozacka koszulkę. Dałem dane i po tygodniu pisze czemu nie ma koszulki. On że wysłał ale na poczcie ukradli. Jako że to nie była jego osobista koszulka tylko adidas sponsorował to chyba nie było problemem wysłać jeszcze raz? Ja nawet kuriera bym opłacił.
@pawelososo: każdy z nich jest w porządku ale może nie każdy nadaje się do każdego programu. Mi podobały się odcinki HP z Polem, innym nie. Argumentowali, że program w wersji Stanowskiego jest takim jak być powinien, a Michał z Saskiej Kępy znacznie odbiega od tego formatu. Każdy z nich ma inny styl prowadzenia. Może odcinek np. z Durdą nie powinien nazywać się HP tylko "luźne rozmowy Pola" i byłoby ok. Być
@peszmerd ale ja go nie oskarżam że to zrobił. Po prostu skoro ukradł to mógł ogarnąć coś innego. Nie musiała być identyczna. Myślisz że taka firmę jak adidas nie stać by dać jeszcze 1 choćby byle jaka? Tak się robi PR.
@korni007: Pol odszedł z Onetu jesienią, chwilę po tym jak wywalili Rudzkiego. Parę miesięcy potem się przeniósł do WP, ale nie na jakieś dyrektorskie stanowisko tylko chyba tam się jego felietony i wideo pojawiają. Misja Futbol miała się skończyć, ale ruszyli z Kanałem Sportowym i udało im się dogadać z Onetem żeby wznowić. No, ale Pol nie może występować, bo jest dziennikarzem konkurencyjnego portalu i to rozpoznawalnym. Jak się ma kogoś