Wpis z mikrobloga

@trevoz: Jeśli chodzi o wynajem to obniżka cen będzie odrobinę wolniejsza. Wielu wynajmujących ma okres wypowiedzenia miesiąc albo dwa dlatego wynajmujący nie muszą jeszcze obniżać cen. Jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań to obniżki już widać są na razie małe ale za to liczba ofert stale rośnie i o wiele łatwiej teraz wyhaczyć w fajnej lokalizacji. Dodatkowo jeżeli ceny są takie same jak 2 lata temu to znaczy, że są niższe niż
@trevoz: pojawiają się ciekawsze mieszkania na rynku, w lepszym standardzie ale ceny nadal stabilne. Osobiście nie wierze w większe obniżki niż jakieś 6-7% na przestrzeni miesiąca-dwóch.
bardzo duże obniżki. Dwa miesiące temu szukałem mieszkania dla znajomych i nic ciekawego nie było, a teraz masa fajnych mieszkań po 200-300 niższych


@trevoz: są straszne obniżki. Przez 2 miesiące znalazłem 1 mieszkanie do 2k w centrum Warszawy co mi odpowiadało, teraz jest ich wiele. Sam zastanawiam się czy nie negocjować obecną umowę, wypowiedzieć
Sam zastanawiam się czy nie negocjować obecną umowę, wypowiedzieć


@lecho182: Pewnie że tak. Dlaczego miałbyś być miły dla rentiera, który krew z gówna wyssie. #!$%@? zawyżali ceny to teraz trzeba ruchać ich. Negocjuj.