Wpis z mikrobloga

Skąd dziś na tym tagu taki wysryw przegrywów złorzeczących całemu światu, że żyją?


@Polankowicz: Przy takim natężeniu na pewno któryś jebnie, wtedy okaże się, ze w szpitalu może być problem by pomoc uzyskać. Przyjdzie zejść na poboczu.
@reddin: A to o to Ci chodzi. A samochody i wzrost liczba wypadków Ci nie przeszkadza? Od czasu gdy jezdnie stały się bardziej puste to samochodziarze zaczęli jeździć szybciej i jest więcej poważnych wypadków z wycinaniem blach itp.
A to o to Ci chodzi. A samochody i wzrost liczba wypadków Ci nie przeszkadza? Od czasu gdy jezdnie stały się bardziej puste to samochodziarze zaczęli jeździć szybciej i jest więcej poważnych wypadków z wycinaniem blach itp.


@Polankowicz: Oczywiście, że przeszkadza, nawet zrobiłem o tym znalezisko. Mam w rodzinie motocyklistów, mam znajomych motocyklistów i siedzą na dupie w domach. Widać mają więcej wyobraźni niż dziś chłopcy na rozkręconych motorkach.
to czy ważna to już oceni policja, a nie ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Anakee: Nie mogę się doczekać. Od razu zapytam ilu motocyklistów z rozkręconą manetką zatrzymali, ile dowodów zablokowali. Może będą mieli się czym pochwalić.
Ja sobie dziś z Panami Policjantami LWG robiliśmy wiec chyba problem tylko w Twojej głowie. Niestety bebilon nigdzie nie dostępny


@Gopholl: Byłem w paczkomacie, więcej ludzi na motorach i na rowerach niż samochodów. Najgłośniejsi ci z zagiętymi rejestracjami.

EDIT: Oczywiście spotkałem dzbana który na mnie trąbił i pokazywał na czerwony chodnik twierdząc, że tam jest ścieżka.
Tradycyjnie kazałem mu #!$%@?ć się uczyć przepisów.