Wpis z mikrobloga

@uzalezniony_rwd Wydaje mi się, że z A1 jest tak samo jak z A2 czyli nie musisz teorii zdawać wystarczy 10h jazd i egzamin praktyczny w wordzie. A co do RR to nie wiem czy to aby napewno dobry pomysł xdd Chyba, że masz już jakieś doświadczenie.
@dratev: no właśnie też tak myślę, że wystarczy 10h, ale w necie różnie piszą - chyba po prostu zadzwonię do swojego instruktora :D Co do RR, to jakieś tam doświadczenie jest, chyba się nie zabiję :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uzalezniony_rwd:

Co do RR, to jakieś tam doświadczenie jest, chyba się nie zabiję :D


Doświadczenie na czym? Bo chyba nie uważasz że, jak wnioskuję, doświadczenie na 125ccm jest wystarczające do jazdy na takim przecinaku ;), chyba że na mapie rain xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uzalezniony_rwd: jak już uważasz, prawdę mówiąc to wyłącznie Twoja decyzja. Ale nadal to jak przesiadka z 320 do M3. Przyspieszenie do 100km/h i prędkość maksymalna to żaden wyznacznik. Tam miałeś poniżej 5, tu poniżej 2s, tam miałeś 190km/h, ten przy 300km/h nadal się nie zastanawia. No i nie chcesz mi chyba powiedzieć, że kupisz jeden z najbardziej wypasionych motocykli tylko do spokojnej jazdy i lansu? Do tego jeżdżąc z kolegami na
@Glenroy: ale powiem Ci, że z tym 320 do M3, to trafiłeś w 10 :D Nie wiem jak, ale trafiłeś :P

Wiadomo, co do RR, to nie będzie to tylko rekreacyjna jazda, ale do jazdy na kole czy innych rzeczy mi daleko. Gdyby BMW miało sportowe 600cc, to wziąłbym takie, ale ponieważ chcę kupić tylko BMW, to wybór pada na litra :) Damy radę i zobaczenia na winklach :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uzalezniony_rwd: Do zobaczyska, najważniejsze żebyś Ty się dobrze na motocyklu czuł :). Tylko obiecaj, że nie odpalisz od razu najmocniejszej mapy, bo tam robi się #!$%@? ostry przecinak :P.

@Lillygsxr: Przeczytaj co pisałem, przeanalizuj, wyciągnij wnioski, zawołaj jeżeli nie zrozumiesz ;)