Wpis z mikrobloga

@panmimoskok: jeśli tylko PLN to polecam Millennium. Sam od nich uciekłem do PKO, bo mieli fatalną obsługę walutową, ale poza tym byłem bardzo zadowolony. No i teraz można w Millennium otworzyć konto przez selfie, więc odpada wizyta w oddziale.
@panmimoskok: mnie w nest banku wkurza tylko to, ze czasami nie da sie zalogowac, albo serwis chodzi megawolno. nie jest to czeste, ale sie zdarza, poza tym wszystko smiga.
W Pekao teraz jest promocja, ze jesli ktos Cie poleci, to osoba polecajaca dostanie 100pln, a zakladajaca konto 100pln jesli zalozy w oddziale, lub 200pln jesli zalozy przez neta - oczywiscie sa warunki do spelnienia ale bardzo proste.
Z kolei jesli ma
@panmimoskok: nest bank oczywiście nie daje możliwości założenia profilu zaufanego do spraw urzędowych czy przelewy natychmiastowe przez pośredników też przeważnie nie działają więc jak chcesz za coś zapłacić albo potwierdzić dane za pomocą przelewu to dupa.
Millennium i ING korzystałem i polecam, z mbank dawno temu, jednak też było w miarę, nie wiem jak PKO bo nigdy nie miałem.
@panmimoskok: W obu nie ma problemów z przelewami.Mają profil zaufany.Dla mnie #pkobp ma bardzo fajną apkę,i proste warunki konta,bo zapłacisz 4 razy kartą i opłata znika ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ING musisz zapłacić 200-300 zł w zależności od wieku.Mają więcej przerw,ale apka jest też spoko.Oba mają płatności mobilne wiec jest dobrze.A ING możesz założyć przez przelew jak #nestbank natomiast #pkobp tylko oddział na tą chwile bo