Wpis z mikrobloga

Przypominam że Bosak NIE popiera 13. Emerytury, tylko emeryturę bez podatku, a wspomniane ROZSZERZENIE 500+ jest ROZSZERZENIEM do 1000+, czyli powszechnej ulgi podatkowej.
Tak właśnie wygląda twarz Konfederacji, która rzeczywiście jest przeciwna rozdawnictwu
Możesz oficjalnie uścisnąć sobie rękę z Samuelem Pereirą, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja #polityka
Pobierz B.....e - Przypominam że Bosak NIE popiera 13. Emerytury, tylko emeryturę bez podatku...
źródło: comment_1586170351vA6ood9BZH502rQMVasqyv.jpg
  • 23
Biedroń dziś apelował o przełożenie wyborów i kasę z nich przeznaczyć na walkę z koroną (miliard zł)


@Sababukin: To jest zupełnie inny temat i w tym się z Biedroniem zgadzam. Warto dodać, że Konfederacja i Bosak są od samego początku za przełożeniem wyborów.

ale i on ma więcej rozumu od tych skur*** od dziadka ze zgniłymi zębami.


@Sababukin: Zgadzam się, Kaczyński to rak polskiej polityki.
Jak można byc ideowcem, a jednocześnie robić coś dla pijaru?


@Niezgodny: To proste. Wystarczy żyć w demokracji. Korwin jest ideowcem i nigdy nie robił czegoś dla pijaru - 30 lat czekał na wejście do sejmu.

Nie mój drogi, powiem ci jak wygląda sytuacja. Bosak albo popiera 13 emeryturę, albo jest hipokrytą. Ideowiec od siedmiu boleści.


@Niezgodny: Nie mój drogi, powiem ci jak wygląda sytuacja. Bosak nie popiera 13 emerytury, tylko
Dyskusja z nim to był dramat.


@Niezgodny: Bo co, bo zostałeś zjechany na argumenty i nie wiedziałeś już co odpisać? Ładnie to tak opuścić dyskusje bez słowa, a potem obrabiać dupę w innych wpisach? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Niezgodny: To był błąd techniczny Wykopu spowodowany aktualizacją serwisu - w każdym razie odpowiedz, a nie szczekasz w innych wpisach. Siła moich argumentów pokonała twoje małe rączki w momencie gdy opuściłeś tę dyskusję.
Problem w tym, że z twojej strony żadnych argumentów nie było, a przynajmniej logicznych.


@Niezgodny: Problem w tym, że z mojej strony argumenty są i były, a na pewno logiczne.

Stwierdzenie, że ktoś czegoś nie popiera, ale na to głosuje - jest sprzeczne z logiką w kontekście bycia ideowcem przez Krzysia.


@Niezgodny: To jest tylko twoja opinia i nie ma ona żadnego związku z rzeczywistością. Poza tym tak jak pisałem