Wpis z mikrobloga

@lubie-solnik: TLDR tak. Są dwa rodzaje dachów miękkich, z vinyla(bardziej plastikowy) i materiałowy(taki moher). Vinyl jest łatwiejszy w utrzymaniu ale przy temp poniżej 10stopni twardnieje, i jak go otworzysz kilka razy to poprostu popęka na zgięciach. O moher znowu trzeba bardziej dbać, czyścić, konserwować itp itd. ale można go otwierać na mrozie i raczej wytrzymuje dłużej. Dachy bez problemu wytrzymują po kilkanaście lat. Ja sam mam garaż ale parkuje na dworze
@Arek817: dzieki, bardziej mi wlasnie chodzi o to jak dach wytrzymuje zimy. Wiadomo ze na mrozie dachu nie bede otwierac. No ale dochodzi do tego szczelnosci czy wilgoc nie opanuje mi srodka auta. Z rdza nie wiem czy bede mial doczynienia bo bardziej bym polowal koncowke poprzedniej generacji lub z poczatku najnowszej
@lubie-solnik: Zdecydowanie nie, generalnie zim u nas ostatnio i tak ma, ale przykro się patrzy jak auto moknie :p druga sprawa to to, ze ten auta lubieja rdzewieć i zle reagują na sol. Musiałbyś znaleźć zdrowy blechersko egzemplarz, a taki dość trudno spotkac. Jak już to kupuj albo z hardtopem albo go dokup na jesień.