Wpis z mikrobloga

@Marek1991: hahahha co Ty gadasz. Mieszkam w Niemczech na dosyc mocno chorej Bawarii, chodze na spacery i tutaj nikt mnie nie kontrolowal. Co lepsze pelno Niemcow robi sobie wycieczki piesze czy rowerowe i tez bez problemu. Wczoraj w sklepie ogrodniczym spotkalem Policjantke, ktora nic mi nie powiedziala co robie, a co lepsze sama kupowala normalnie salate :) Kolego wiec nie pisz mi tu glupot, bo nie wiesz jak jest.
@SiemkaKtoPeeL: Może nie ogarnąłeś, ale ta policja i wojsko i te wszystkie ogranczenia są po to aby ludzie mniej się zarażali. Taki jest pomysł większości rządów tego świata. Już chyba nie ma rządu, który "idzie na całość". Wszystkie stosują politykę żółwia (myk do skorupki)
@SiemkaKtoPeeL daleko mi do PiSu i nigdy nawet na nich nie głosowałem. Natomiast gdyby tych mandatów nie było to ludzie nie siedzieliby na dupie w domu. W Polsce trzeba karać, tak samo bylo z prawem jazdy. Nie było zabierania kwitów to większość jeździła jak chciała. Nie narzekajcie tak na nasz kraj, bo aż czytać się nie da tych negatywnych wpisów. Wszędzie tylko Państwo z dykty, wszystko #!$%@? itd. Jak Wam tak źle