Wpis z mikrobloga

#quebonafide Jak współpracować to z najlepszymi, nie wiem czy wiecie ale już przy #taconafide z nim współpracowali. Ciekawe czy byłby taki sukces gdyby to był ktoś inny. #steez to jest naprawdę niesamowita postać w #polskirap co dotknie zamienia się w złoto, każdy projekt w który się angażuje jest a) sukcesem b) jest na poziomie
Nie ujmując Oskarowi bo jest naprawdę świetny, ale gdyby nie Steez to niestety pewnie by to przepadło, nawet gdyby jakiś producent robił takie same bity jak on...Steez to przede wszystkim "mózg" tego projektu, to dzięki jego działaniom to aż taki sukces że każdy tego słucha z różnych środowisk. No że #pro8l3m będzie mona nazwać popem nigdy bym się nie spodziewał, a tak jest i nie chodzi o muzykę a o popularność. Zobaczcie na jego agencję Revolume, jakich artystów zrzesza, samych kozaków.
Hejtel - #quebonafide Jak współpracować to z najlepszymi, nie wiem czy wiecie ale już...

źródło: comment_1586260947P3aPDeINbwGOMVUykMbwpm.jpg

Pobierz
  • 10
@Hejtel: wiadomo mordeczko, jednak chodzi mi o to, że piszesz o współpracy już przy Taconafide, kiedy ta była defacto dużo wcześniej
no i wiadomo, że w podziemiu nie ma czegoś takiego, jak producent wykonawczy ¯_(ツ)_/¯