Wpis z mikrobloga

A u Madzi po staremu: „Z okazji tego, że zbliża się Wielkanoc, ja robię dziś sobie taki mejkap kolorowy jak pisanki”. :D Jak jej nie uwielbiać? W czasach powszechnego lęku i niepokoju taki eskapizm jest bardzo kojący. Niech jej się wiedzie, serio. Potrzebujemy ludzi, którzy rozświetlają tę ponurą rzeczywistość. No i to jest prawdziwy kolorowy ptak. Żyje totalnie po swojemu i nie potrzebuje drażnić nikogo, by poczuć się kimś wyjątkowym.
#bigbrother
  • 7
@majkelmalone: Może byś był, może nie. W sumie nie wiemy, na ile ona jest teraz wciąż uzależniona finansowo od rodziców. Prawda jest taka, że mnóstwo dzieci bogatych ludzi zachowuje się jak rozpuszczone gnojki, a ona po prostu ma swój świat, nikomu nie szkodzi, nie epatuje jakimś wielkim bogactwem i ma naprawdę dobry, pozytywny vibe. Niektórzy ludzie już samym tym „pomagają” innym. Dają poczucie jakiegoś bezpiecznego miejsca, do którego można mentalnie uciec,
@majkelmalone: Myślę, że to już tak nie wygląda. W końcu ma kasę z wygranej, na Instagramie też już na pewno coś tam zarabia przy takim follow no i tą chatę w Londynie wynajmuje chyba. Zresztą wydaje mi się, że na kasę to Madzia akurat jakiegoś dużego parcia nie ma. To jej mieszkanko w Warszawie jest naprawdę skromne, na wakacje też poleciała do Tunezji a nie na jakieś Seszele, więc nie wygląda