Wpis z mikrobloga

Jaranie się liczbami, monitorowanie komunikatów o kovidku co 5 min, łykanie fake newsów na lewo i prawo, w różnego rodzaju artykułach brednie i majaczenie o dupie Maryny , społeczna psychoza, media podkręcające wszystko x10, finansiści ostrzegający o wszystkim i niemający pojęcia co robić, giełdowe rewelacje co dzień. Szał pyt ( ͡° ͜ʖ ͡°), społeczeństwa świata spadły z #!$%@?ącego do nikąd rowerka, a teraz bóldupią,. Ojej jak mi ich nie żal ¯_(ツ)_/¯ powiem więcej dobrze tak dla tego jebniętego świata... #koronawirus #wyznaniezdupy
  • 7
@SzotyTv
@aardwolf
Niemam nic do poszczególnych ludzi, nie wiem może sam umrę, mówię tu ogólnikowo, staram się nie myśleć o tych którzy raczej o mnie też nie myślą. Nie ma co się skupiać na prywatnych tragediach, czy z wirusem czy bez dochodzi do nich codziennie i to na skalę znacznie przewyższająca zgony od kovidka. Niema sensu tym się martwić w końcu świata się nie zbawi, a jedyne o kogo człowiek powinien w
@Koloses to tylko pokazuje skalę chorych ludzi na tym świecie, chorych nieuleczalnie, żyjących w wiecznej agonii umysłowej, ta straszna choroba która opanowała świat to nie Covid19 to Debil01, ale o dziwo z tym żaden kraj nie walczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)- możliwe że skala zarazy jest zbyt duża żeby to opanować ¯_(ツ)_/¯
@SzotyTv nie, nie są zaprogramowani, ludzie którzy uwierzyli w gonitwę szczurów są zwyczajnie tępi, zmanipulowani i debilni ¯_(ツ)_/¯ z naciskiem na debilni ( ͡° ͜ʖ ͡°)