Wpis z mikrobloga

Mirki, Mam Xiaomi Mi note 10.

Chcę nakleić szkło hartowane T-maxa (lub inne klejone klejem UV) oraz wsadzić w etui Spigen rugged (lub inne pancerne etui).
Mam obawy jak to szkło wpasuje się razem z etui. W jednym sklepie napisali że wchodzi "na styk", w innym że nie jest kompatybiline.
Czy ktoś naklejał szkło na zakrzywiony ekran a potem wsadzał w etui? są z tego jakieś problemy?

#xiaomi #minote10 #telefony
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kofal15: a ja się podłącze i zapytam jak telefon się sprawuje i dlaczego akurat ten, a nie np P30 Pro? Za ile kupiłeś? Waham się co kupić.
@5konto: a jaką folię kupiłeś ? Nie denerwują Cię załamania ? Spigena mam na swoim Huaweiu P20 Pro, też uważam że jest mega, ale P20 ma płaski ekran i tam nie było tego problemu.
@brylek: na pierwszy rzut oka jest super, wyświetlacz bardzo wyrazisty, zdjęcia dobre aczkolwiek za wiele go nie używałem. wziąłem go dla różowej. Miałem określony budżet do wykorzystania, i wąskie grono telefonów do wyboru. Chciałem wybrać coś z dobrym aparatem. I wybór padł na niego. Gdyby miał kupować za gotówkę i wybór tego co jest na rynku nie wiem czy bym nie wybrał P20Pro (który ja używam) lub wstrzymał się aż P30