Wpis z mikrobloga

Ktoś poratuje jakimś konkretnym wypiekaczem do chleba? Jaki model wybrać? Próbuje coś znaleźć od 2 dni i lipa, albo niedostępne albo na zagranicznych forach maja kiepskie oceny. Juz miałem zamawiać kenwood 450 ale okazało się, ze nie nadaje się do produkcji chleba z zakwasu, limit kasy do 800zl #chleb #kuchnia #bojowkapiekarska
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tfbeen: żaden. Lepszy jest zwykły piekarnik i garnek. Jak nie chcesz brudzić rąk to kup najprostszego robota do wyrabiania ciasta. Te maszynki to gówno nie zrobisz w nim fajnego chleba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tfbeen: ale to nadal gówno. Zostają dziury po mieszadłach. Nie można regulować temperatury jak w piecu. To wyjątkowe badziewie którego używa się chwilę i stoi w szafie bo piekarnik jest lepszy. Jak masz piekarnik to nie kupuj tego syfu. Wcale nie ułatwia pracy. Efekty są słabe.
@tfbeen: kup sobie jakieś mieszadlo do wyrabiania ciasta zamiast maszyny. W pizzeri kiedyś coś takiego widziałem. Wyrabianie ciasta jest wg mnie najgorsze, ja moja maszynę używam głównie do wyrabiania ciasta, bo chleb wychodzi z niej sredni. Mam maszynę z Lidla.