Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard: 2% prowizji są na wpłacie przez BLIK i już to wiem, z tego co widziałem to przy wypłacie płaci się 1PLN bądź 10PLN w przypadku wypłaty w bankomacie (cokolwiek to znaczy)

Mam po prostu nadzieję, że będę mógł bezpieczenie potrzymać tam środki do września/października.
@rysiekryszard: zauważam ten problem, ja zawsze napiszę jak jakaś giełda posiada kantor i jest tam drożej, zawsze to zaznaczam

BitClude


@mab122: Polska giełda 0.30% prowizji i kantor 2,8% prowizji, najlepiej wpłacać tam pieniądze normalnym przelewem bo za szybki przelew jest chyba opłata 2%
Wypłata bitcoina kosztuje 0.0005 BTC to na teraz jest około 15zł
Szybko weryfikują konto, działają szybkie przelewy express elixir nawet w weekend.
Szybkie porównanie kursu z innymi
@plaisant: nie no wiadomo że na long-termowe przechowywanie tylko prawdziwy portfel bitcoinowy.

Z tym że chcę korzystać z tej giełdy w trakcie tych paru miesięcy :) Nie są to też jakieś kosmiczne sumy bez których umrę pod mostem.
@mab122: jak ci pasuje to kupuj/sprzedawaj na ich giełdzie nie w kantorze, jak sprzedajesz to 0% prowizji, jak kupujesz to 0.30% prowizji z tym że kurs na tej giełdzie odbiega mocno od tych z pierwszych miejsc
no i wpłacaj tam przelewem zwykłym
@plaisant: @rysiekryszard: jest jeszcze coś. Bitclude ma pozwolenie od KNF-u potencjalnie jest szansa, że współpracują ściśle z rządem, (bardziej niż inne giełdy, które starały się i nie dostały pozwolenia) każdy użytkownik tej giełdy może zostać wciągnięty na listę. Nie muszę chyba mówić co to oznacza i nie mówię, że tak jest tylko, że istnieje taka ewentualność.
My mamy się dobrze i szykujemy wkrótce parę nowości ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zachęcamy do wpłaty express-elixirem PLN w ciągu maks 15min są na koncie

@mab122: nasza infrastruktura jest bezpieczna, dużo osób korzysta z nas jako z "portfela" i nie tylko są to day traderzy. Oczywiście zachowania nie pochwalamy i zalecamy trzymanie pieniędzy na własnych portfelach, najlepiej sprzętowych tak by odpowiedzialność za nie leżała tylko w waszej