Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
50 metrów od mojego mieszkania, zabito człowieka z broni palnej. Widziałem z balkonu gościa który strzelał i uciekł, ale był w masce, bo pandemia... Niby porachunki jakiejś mafii albanskiej. Policja była u mnie spisać zeznania, i nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał...

OK 17 zabili, ale dalej siedzą (komentarz) i robią foty.

Gość który zmarł to szef pizzerii, miał mieć 43 urodziny po koniec kwietnia.

#belgia #bruksela #zabojstwo
WutkaBXL - 50 metrów od mojego mieszkania, zabito człowieka z broni palnej. Widziałem...

źródło: comment_1586375333W3d1BuwtGSLBjwiXfR4WlJ.jpg

Pobierz
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: nie, bo gość od razu #!$%@?ł.
To się stało w pizzerii na rogu tam gdzie stoją na fotce. Ja siedziałem na balkonie centralnie patrząc na pizzerie.
Nie pytali nawet, ale i nie potrzebuje bo nie znałem typa. Jego córka czy coś, która przyjechała jeszcze przed policją raczej potrzebowała, bo wysiadła z samochodu w klapkach, klapki na środku ulicy zrzuciła i boso biegała po ulicy po drodze, taczała się, płakała, krzyczała,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unstyle: ja powiedziałem tyle ile wiedziałem XD ciapak gdzieś, może i albanczyk, czerwona kurtka, młody, koło 25-35 lat, krótkie włosy, ciemne XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Positano1: to poza bruksela trochę. Tu stacji nie ma. Na przeciw fast food jedyny otwarty, bo kwarantanna i reszta sklepów zamknięta.
Kamery chyba w pizzerii były. Wezwali babke która ma sklep na tej samej ulicy bo widzieli że ma kamery w środku. Tak o to tylko kościół i same zamknięte kafejki.