Wpis z mikrobloga

Sąsiad właśnie do mnie przyszedł, że za późno chodzę się kąpać i on spać nie może, bo woda leci i on słyszy (ʘʘ) Nie wiem czego się spodziewał kupując mieszkanie w tanim bloku z jakiegoś kartonu. No i czy ja bym nie mógł wcześniej się kąpać. Nawet nie wiedziałem co mu powiedzieć, bo ja późno chodzę spać i prysznic o 22 nie wchodzi w grę, w dodatku pracuję do nocy więc i tak muszę w nocy umyć zęby czy strzelić klocka. No abstrakcja trochę, współczuję mu no ale co ja mogę? Przecież nie #!$%@? udarem w ściany tylko włączam wodę

Swoją drogą deweloper postanowił z jednej strony zrobić toalety, a po drugiej pokoje (on ma podobno sypialnie) xD No geniusz

#mieszkanie #sasiedzi
  • 7
@jilted: No ale typ stoi i „no ale jakoś musimy to rozwiązać, bo ja nie mogę spać”. No ja kumam, ale w sumie to #!$%@? mnie to xD Jakby kupił mieszkanie obok torów to by żądał zmiany rozkładu pociągów? Jak ci odgłosy wody przeszkadzają to kup sobie dom, a nie mieszkanie w bloku xD No i koleś stoi i czeka co ja powiem, tak jakbym miał nagle go przeprosić i zacząć