Wpis z mikrobloga

@Sierzant_Bagieta lub jakikolwiek inny policjant. Czy ktokolwiek w waszej formacji jest w stanie wytłumaczyć jak wasze działania maja się do tego co znajduje się na oficjalnej rządowej stronie? Czy Kaczyński spuścił was ze smyczy i już robicie co się wam podoba?

Tfu. Zawsze mieliście moje poparcie, ale teraz prezentujecie postawę podoba do całego pisu „jestem wyżej wiec wiem lepiej a ty siedź cicho i nie zadawaj pytań”.

A wam wykopowicze proponuje w razie ukarania spisywać dane policjantów i walić pozwy. Nawet jeśli nic nie ugracie to po zakończeniu tej wirusowej pranoi gliniarz będzie miał trochę na głowie. (pozew prawdopodobnie wobec skarbu państwa, a nie pojedynczego policjanta, ale będzie on musiał składać wyjaśnienia itd. Nie wiem teraz jak dokładnie wyglada próba pociągnięcia policjanta do odpowiedzialności. Gdyby ktoś był w takiej sytuacji to proszę pisać na priv, pogadam z prawnikiem i udostępnię to w formie wpisu).

#policja #polskapolicja #997 #koronawirus #bekazpisu #prawo #pytanie
N.....e - @Sierzant_Bagieta lub jakikolwiek inny policjant. Czy ktokolwiek w waszej f...

źródło: comment_15863866666qXs20viJo8ncUnSfrKmpM.jpg

Pobierz
  • 5
@NieUsune: #!$%@? napisane prawo, które nie dość że ma bardzo wątłe podstawy, to jeszcze można je interpretować na milion sposobów. Co to jest niezbędna potrzeba? Definicji nie ma, a każdy sobie może dopisać co chce. A jeszcze daj możliwość interpretacji każdemu krawężnikowi, co może pójść nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli policja chce koniecznie pogorszyć swój wizerunek, to dokładnie tędy droga. Kontynuować.