Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, napijcie się ze mno kompotu bo spełniłem marzonko wreszcie. Wczoraj nabyłem tą oto czerwoną strzałę.
    Po 1,5 roku zastanawiania i szukania i niezdecydowania, wreszcie jest... ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ #chwalesie #audi

pokaż spoiler Obiecuje, będę jeździł dalej odpowiedzialnie i nie będę piątym zerem do kompletu.

odpowiedzi (138)

Mam sobie taki zeszycik w którym z przodu codziennie pisze za co jestem wdzięczny by nauczyć się dostrzegać szczęście, radość, przyjemność w życiu.
    Miałem zaburzenia w odczuwaniu przyjemności, a teraz potrafię znaleźć radość i przyjemność we wszystkim, w każdej małej rzeczy która jest miła.
    Np pisze sobie, że piłem dobrą kawę, poznałem fajną piosenkę czy tam widziałem słodkiego pieska.
    Polecam takie coś założyć, bardzo pomaga dostrzegać pozytywy w życiu.
    Od tyłu zeszytu natomiast wypisuje sobie rzeczy o których marzę. I małe i duże. Jak np, pizza, piesek, koncert. Pora się chyba zabrax za takie marzeniowe tworzenie grudnia. To bardzo pozytywnie nastraja i motywuje.
    Polecam
    pokaż całość

odpowiedzi (96)

Kochane Mirabelki i cudowni Mirkowie! Dziękuję Wam z całego serca za przesyłanie mojej bibliotece gadżetów na nagrody w konkursach. Przyznam się Wam - zdarzało się w czasie otwierania paczek, że musiałam usiąść i popłakać trochę. Tak zwyczajnie, z radości, że ktoś zadał sobie trud, wydał pieniądze, żeby uszczęśliwić nieznanych sobie małych ludzi. Dziękuję Wam w imieniu swoim i moich dzieciaków!

Otrzymałam od Was:

pokaż spoiler ponad 120 książek (część z przeznaczeniem na nagrody, część do biblioteki);
    gry planszowe;
    puzzle;
    łamigłówki różnego typu;
    słuchawki i głośniki bluetooth;
    pendrive'y;
    lego;
    płyty z muzyką i kursami językowymi;
    kilkaset długopisów i ołówków;
    około 50 kompletów kredek;
    worki i torby na zakupy;
    kalendarze;
    kubki - zwykłe i termiczne oraz podkładki pod nie;
    piłki i piłeczki;
    fidget spinnery;
    zakładki do książek;
    smycze;
    opaski;
    zestawy plastyczne
    i setki innych wspaniałych rzeczy.

Na zdjęciu nie są wszystkie nagrody, z każdej paczki wyjęłam coś ciekawego:)

Dziękuję bardzo użytkownikom:
    @SzitpostForReal
    @BillyGugu
    @piotrsbk
    @zubzik
    @tzim
    @matinumerjeden
    @Defect
    @to_znowu_ja
    @jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__
    @Czajnik257
    @bylembordo
    @Rakaan
    @Detonator
    @foxgames
    @Peter740
    @SanteSimon
    @anamericantail
    @tusk
    @BOX412
    @SAVIO_multimedia
    @CzerwonyPuchacz
    @studentspl
    @bkwas
    @Ejvolered
    @Ja-qb
    @Zielony_Minion
    @Mirkowy_Annon
    @etui64
    i tym, którzy nie napisali, że coś wysłali i nie wiem komu dziękować:)

Jesteście przecudowni i przewspaniali a ja mogę powiedzieć tylko: dziękuję, dziękuję z całego serca!
    #wykopefekt #czujedobrzeczlowiek #ksiazki #ksiazka
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (51)