Wpis z mikrobloga

Mam objawy KORONAWIRUSA - dzień 3

Wołam plusującyh:
@jonasz787, @mkwiatek, @Sephirionn, @plakplak99, @dupekkier, @fasttaker, @wszystko_mi_jedno, @pannakota, @Prozdrowotny, @festrojber, @zirytowana_plaszczka, @sclaud24__, @Tati91, @shogu, @Zabojcza_Rozowa, @widmo82, @JimekMMA, @Ikeafamily, @Kamahll, @kierv, @malodobry, @Caina, @InsulaCompacta, @pylocz, @onmatopeja, @witam-andrzeej, @JbcWykop, @egonszef, @Lowcagwiazd, @mrdominiks, @MaareeX, @CebulaZjadliwa

Objawy mam takie same jak wczoraj, ciężkie płuca, ale oddycha mi się dobrze, brak smaku i zapachu. Zapomniałem dodać o pieczeniu oczu przy dłuższym wpatrywaniu się w monitor, bardziej niż zwykle. Zwiększyłem dawkę witaminy C wg wskazań pewnego światowej sławy doktora Jerzego Z. ( ͡º ͜ʖ͡º) Miałem rano wrażenie, że czuję zapach cenuli przy jedzeniu śniadania (cebula na śniadanie?) Próbowałem też czekoladę, ale jedyne czego doznałem to rozpływającej się bezsmakowej mazi (orzeszki miło chrupały) Podlałem zioła w ogrodzie i popatrzyłem w słońcę. Czuję się dobrze.

Plusujących zawołam jutro jak sytuacja się rozwija i kiedy wyzdrowieję. Jak nie wyzdrowieję to nie dam znać, sorry.

#koronawirus #choroba
karysznysz-onesznysz - Mam objawy KORONAWIRUSA - dzień 3

Wołam plusującyh: 
@jona...

źródło: comment_1586627523BAX0N8006hokFr2cfA8UlO.jpg

Pobierz
  • 12