Wpis z mikrobloga

Czy ktos kiedykolwiek mial stycznosc z ubezpieczycielami w Anglii? Motor uderzyl w nasz dom, ktory jest w 100% ubezpieczony. Kierowca prawdopodobnie nie przezyje, stalo sie to 50 cm ode mnie, gdy kosilem trawe przed domem. Kolez po prostu #!$%@? na motorze.

I teraz pytanie. Czy ktos mial podobna sytuacje? Nie mozna otworzyc przednich drzwi. A przede wszystkim... jak dlugo to sie moze ciagnac, az ubezpieczalnia tego kolesia to naprawi? Zalacze kilka zdjec z zewnatrz.

#uk #ubezpieczenie #ubezpieczalnia #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_15866972750MQ8obUOgES3F0mLbhTUZK.jpg
  • 27
@VinnieP: ogolnie nie mam doswiadczen z takimi sytuacjami, ale zima tego roku u nas na parkingu (mieszkam w bloku) runela sciana ceglana i po dzis dzien wszystko lezy. Sciana jest na terenie dzialki pobliskich domow, 3 gospodarstwa i poki co plot lezy, choc prawde mowiac nie wiem czy sa ubezpieczeni, bylbym zdziwiony gdyby nie byli.
@VinnieP: kazdy motocyklista musi wykupic ubezpieczenie aby moc poruszac sie legalnie po drogach. Nie wiem jak sytuacja wyglada w przypadku gdy kogos zabiera helikopter ale normalnie dzwonisz do swojej ubezpieczalni z numerem ubezpieczenia tego kto nabroil.
Ogolnie po to bylo juz po wypadku. Zebrano wszystkie dowody. Na koniec policja pytala sie, czy ma usunac reszte krwi, czy nie. Duzo jej nie bylo, ale jednak nie dalem rady. :/ Dzisiaj sie dowiedzialem o 3.15 ze koles umarl w szpitalu. Dziwne uczucie, z reszta - pierwsza mysl, jak nadjezdzal w moja strone byla "dlaczego on jedzie prosto na mnie", potem juz tylko lezal przywalony przez motor. Nie bede wdawal sie
@VinnieP: tak #!$%@?ł, że ściana co jest ten szary element (BT?) też pękła czy tak już było wcześniej? CHodzi mi o małe pęknięcie w cemencie.

A co do pytania - a ty masz ubezpieczenie budynku? Jeśli tak to oni wszystko powinni załatwić i przysłać rzeczoznawcę oraz ekipę remontową.