Wpis z mikrobloga

#orzechowegraty part XLII - kilkanaście orzechowych gratów :)

Nie było dziś możliwości spotkać się z rodziną, to pomyślałem, że chociaż zrobię "rodzinne" zdjęcie gitar, które mi się zostały. Jak ktoś jest ciekaw którejś z nich to albo zapraszam na tag albo komentujcie :) Wiecej zdjęć w komentarzu. Niektóre nieudane, ale trudno :)

#gitara #gitaraelektryczna #chwalesie
Orzeech - #orzechowegraty part XLII - kilkanaście orzechowych gratów :) 

Nie było ...

źródło: comment_1586715681j9Y3k24yBbsmw0Pg4n3dZV.jpg

Pobierz
  • 21
@Orzeech: Ja niestety muszę się zadowolić jednym Ibanezem :D Za to powoli zaczyna fajnie wyglądać po zmianie pickupów z EMG na te od Hathor custom shop. Tzn. na razie mam jeden pod most, przeźroczysty 8 bucker, niedługo wjedzie pod gryf i gitara nie do poznania :)
@Orzeech: ladna kolekcja i fajna kolorystyka. I zazdro autografow korna, choc chyba powiesilbym tę gitarę na ścianie zeby nie zniszczyc


Tylko superstraty preferujesz? Bylem pewien ze masz mniejsza kplekcje ale bardziej zroznicowana w sensie pod wzgledem typow gitar.

Tak w ogole z ciekawosci, skoro ich tyle masz.. Probowales kiedys zrobic gitarę samemu (juz nie mowie o wycinaniu i sezonowaniu drewna ale np poskladac z gratow, ktore sam wybierzesz)?
@MukaShower: Skervesen, był opisywany na #orzechowegraty
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: Nie preferuję wyłącznie superstratów, ale tak to już z nimi jest, że są najbardziej popularne i za ile kupię, za tyle sprzedam w razie czego :) Też nie lubię brzmienia Ibanezów, dlatego z tego co widzisz to wszystkie Ibanezy, które mam są specjalne (prototyp z wydłużoną menzurą, j.custom który brzmi jak les paul, K7 z autografami, JEM 10th jako inwestycja), nie mam żadnego
@Orzeech: wiem ze to strata hajsu. Ja robilem to raz z ciekawosci i ze wzgledu na hajs wlasnie, bo moglem skladac po kawalku zamiast uzbierac na calosc (i tak bym nie uzbieral) . Bo nie mialem zamiaru sprzedawac tej gitary. Ale jak to w zyciu bywa ostatecznie poszla, w częściach. Ale milo wspominam, choc po wszystkim mimo ze brzmiala lepiej to nadal byl szrot (w koncu na bazie chinskiego squiera) xD
P.....m - @Orzeech: wiem ze to strata hajsu. Ja robilem to raz z ciekawosci i ze wzgl...

źródło: comment_1586726479EBaBivuAWksWjRHpjNu9Kd.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orzeech: no no, piękna rodzinka, gratulacje!

Jak oceniasz Mayonesy na tle pozostałych highendowych sprzętów? Mam od lat na nie ochotę, ale nigdy nie miałem w łapach, kiedyś tylko jakiegoś Setiusa przez moment.