Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1470
Od czasu koronawirusa kradzieże paliwa na mojej stacji wzrosły o 100%. W pozostałych miesiącach mieliśmy max 3 kradzieże, w tym już 8 a nie ma nawet połowy kwietnia. Głównie jest to spowodowane noszeniem masek na szeroką skalę. Kiedyś osoba zamaskowana miała z miejsca blokowany dystrybutor, teraz maski są na porządku dziennym. To taka mało ciekawa ciekawostka,Instytut Danych z Dupy bo mogę pisać tylko o mojej stacji.
Rozważamy wprowadzenie przedpłaty. #pracbaza #kradziez
  • 143
@MilionoweMultikonto
@faktyczny
@Spajkodron3000 niby nic odkrywczego, niby można bylo by zrobić to w formie vouchera ale ja bardziej mam na myśli bezobsługowe stacje benzynowe, karty przedpłacone, nowe typy dystrybutorów plus powierzchnia sklepowa wykorzystana przez sieć sklepów bezobslugowych, tych co w Poznaniu uruchomili testowo chyba jeden.... niższe koszty utrzymania takiego punktu że względu na brak pracownika plus jakas tam elastyczność dla klienta no i nowinka, którą może przyciągnąć. Ale no ja nie mam
@Pociongowy: Nie ma z tym problemu. Standardowo na stacjach samoobsługowych jest to tak rozwiązane, że przed tankowaniem dystrybutor z góry blokuje na karcie maksymalną kwotę do której pozwala jednorazowo zatankować (koło 120 - 150€) i w ciągu kilku dni jest pobierana opłata za tankowanie a pozostałe środki zostają zwolnione.
Moim zdaniem taki system jest naprawdę fajny, bo nie trzeba wchodzić na stację i się płaci od razu przy dystrybutorze. Jedyny minus