Wpis z mikrobloga

Mircy, jakie są Wasz doświadczenia z #odkurzacz ami pionowymi? Zastanawiamy się z różowym nad zakupem czegoś do 600zl czyli np. #hoover rhapsody. W mieszkaniu mamy panele, żadnych wykładzin. Chcielibyśmy też żeby odkurzał kanapę ze względu na kota :P

#agd #kupujzwykopem no i w sumie #xiaomi bo też ma w swojej ofercie
  • 22
@neo_vir jeśli mam być szczery a wiem że zabrzmi to jak typowa odpowiedź na wykopie - kup porządnego dysona np V10 (mam) kosztuje względnie ok. Tak jest drogi, tak odkurza super. W porównaniu do pionowych elektroluxow to bez porownania
@czuczer dyson nie wchodzi w grę absolutnie. Ta bariera 700-800zl to max jaki chcemy przeznaczyć na ten wydatek. Jeśli nie warto to zostaniemy przy zwykłym kablowym odkurzaczu
@neo_vir ja już go chciałem kupić wcześniej bo mam aktualnie jeszcze ten automatyczny Xiaomi V1 tą pierwszą wersję i jestem z niego zadowolony ale no gdzieś tam te zakamarki zostają, no i szukałem coś co mi właśnie czasami pomoże czy to dokończyć po tamtym czy jak coś się wysypie to na szybko czy nawet do samochodu no i tak przejrzałem kilka różnych testów na YT(no i całkiem nieźle tam wychodził) plus taką
@neo_vir
@Elszu jestem już po pierwszym sprzątaniu więc tak najpierw u mnie poleciał ten automatyczny (faktycznie jeszcze po nim można coś zebrać tą V9) ale zostawiłem jeden dywan tylko dla tego odkurzacza, siła jest bardzo dobra, ja sprzątałem na 2 biegu(jest 3), ta szczotka do dywanów bardzo fajnie ściąga z dywanu sierść psa, do tego masz jeszcze końcówkę do odkurzania sof, łóżek itp. i dwie typowo szczelinowe z fajną opcją wysuwaną szczotką