Wpis z mikrobloga

Pomocy xD Zamówiłam niechcący paczkę z #pocztapolska na stary adres w Kaliszu, zamiast nowy we Wrocławiu, nie mam jak jej odebrać, już kilkadziesiąt minut próbuję się połączyć z konsultantem, nie obejmie mnie usługa dosyłania. Nie jestem w stanie teraz jechać do Kalisza, żeby iść tam na pocztę i odebrać paczkę, a raczej jej nie wydadzą byłemu chłopakowi, na którego adres ją zamówiłam. Co się w takiej sytuacji robi?
  • 11
@Reggy: odebrałby, ale jak będzie jeszcze dzisiaj to już nie da rady, bo przez dwie godz go nie będzie teraz. A na poczcie mu chyba nie wydadzą jak zaadresowane do mnie.
@Nenciak: więc albo akurat odbierze albo trafi na pocztę, jeśli chcesz żeby chłopak odebrał z poczty, to możesz własnoręcznie napisać też oświadczenie że Jan Kowalski może odebrać moją przesyłkę itd. na poczcie - bo bez znajomości na poczcie na pewno nie odbierze się przesyłki kogoś z rodziny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nenciak:
Pisz do nadawcy, aby złożył wniosek o zmianę adresu. Do puki przesyłka nie została odebrana można zmienić adres. Usługa jest niestety płatna.
Wniosek składa się w placówce nadawczej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nenciak:
Módl się, aby nie było żadnych uszkodzeń w transporcie. Przy ewentualnie reklamacji bardzo ciężko będzie coś udowodnić.
Ps. Przesyłki są na adres i każdy zamieszkały wraz z adresatem może odebrać przesyłkę (musi być pełnoletni i o ile nie zgłoszono zastrzeżenia).