Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Zastanawiam się, na ile wynajem Antonowa to realna potrzeba transportowa, a na ile chwyt marketingowy.
Czy nie byłoby taniej i szybciej puścić te maseczki i kombinezony pociągami albo tirami?

Ale patrzcie Polacy jakim jesteśmy dbającym i poważnym graczem na arenie międzynarodowej. TAKIEGO BYDLAKA mamy, TAAAAAAKIEGO!

Nie ukrywam, że ja się poczułam jakoś zaopiekowania i bezpieczna, że taki wielki skurczybyk leci do nas ze sprzętem. Więc może i to chodziło w świadomości zbiorowej.

Niech ktoś z #transport #spedycja i #lotnictwo zabierze głos odnośnie intratności całego przedsięwzięcia
  • 12
@Moseva: Tirami czy pociągiem to spora odległość i chyba minimum tygodniowa podroz. Samolot najlepiej, ale operacja ma drugie dno - polityczne i marketingowe. Marketingowe, bo w każdej stacji mówią, że KGHM zasponsorowało, niezłe wtf miałem XD

I ten dupny napis CSR od tej firmy, ktora jest promowana za nasz hajs.
@Moseva: sprawdzałem z ciekawości, nie ma za wieku samolotów które fakt by rady coś takiego dowieźć, trzeba by było wziąć np 2x C17 Globemaster (wojskowe z USA). Poza tym dochodzi kwestia objętości towary by to jest lekki sprzęt i może zajmować dużo objętości której inne samoloty towarowe nie mają