Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniac777: Przy czym 5s na naklejkę to tak minimum 2x za dużo czasu.
Powinno na luzie dać się zejść do 2s, przeciętny azjata po paru minutach robiłby to w tempie 1/s albo szybciej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: pisowskie miernoty są naprawdę niesamowite ;D pójdzie materiał w tvpis - wy, pisowskie trolle warte 1 gr natychmiast bronicie tezy na wykopie ;D choćby była najbardziej idiotyczna na świecie. Może któryś z was zrobi AMA? Chętnie bym się dowiedział więcej o życiu takich podludzi;)
@joyko: aha - czesi ok, polacy nie. typowe.

A dlaczego śmieszą cię maseczki? Tak samo śmieszą cię symbole, które Tajwan nanosił na maski wysyłając je do Chin?....

śmieszy mnie naklejanie logo na produkty jednorazowe. I to wszystko z pieniędzy darczyńców. ktoś musi te loga kupić i nakleić.
@joyko: No. Poczytaj sobie o Czechach
https://krytykapolityczna.pl/swiat/ue/czechy-koronawirus-skolowane-panstwo-chmela/
wykop jedno, rzeczywistość drugie. Podejście zgoła inne - buhahahhahahaha

Lot by skasował taniej, no ale Mati nie miałby fotki ¯_(ツ)_/¯

O i specjalista od cargo lotniczego.

Antonov to poleciał za pieniądze jarkscza?....

za pieniądze KGHM

To niech cię śmieszy, mało masz do gadania jeżeli chodzi o sens w/w czynności. Myślisz, że twoje szydzenie z tego zdyskredytuje WOŚP?....

Oczywiście że mam tak jak każdy kto
Rzeczywistosc- nawet ta ukazana w tym artykule- stawia Czechy w lepszym świetle, aniżeli Polskę. Także daruj sobie ten kociokwik, bo jako partyjniak nie powinieneś się z tego śmiać.


@joyko: Co w tym artykule stawia Czechy w lepszym świetle. Wymień

Niewątpliwie nim jesteś jak widac, huehuehue....

Na razie to Ty coś twierdzisz.

No, a więc są pieniądze podatników. Wspaniały element kampanii....

KGHM ma pieniądze podatników? w jaki sposób? Wytłumacz mi w jaki
Że taniej, i lepiej byłoby skorzystać z usług LOTu, zaprzeczasz?


@joyko: Ja tego nie wiem - Ty wiesz więc udowodnij.

Oh, wybacz za ten skrót myślowy. W każdym razie nie ma tematu- przecież to normalna rzecz, że rząd za pomocą górniczej spółki państwowej przepłaca za transport maseczek, nie?....

Skrót myślowy czy zwyczajna niewiedza o prostych mechanizmach? Udowodnij że przepłacili.

Chyba ci się coś pomyliło, politruku. Sam się wymień....

czyli złapany za
Tak samo śmieszne wydaje ci się użycie tego samolotu przez np. Czechów?


@ediz4: Cos Cie się pomyliło

Po pierwsze

Do transportu wykorzystano największy samolot transportowy świata An-225 Mrija i co ciekawe, był to jego pierwszy komercyjny lot po trwającej niemal rok modernizacji. Maszyna wzbiła się w powietrze w nowej konfiguracji po raz pierwszy 19 marca 2020 roku a już 11 kwietnia wyruszyła w podróż do Chin.


Po drugie, u Czechow byl