Wpis z mikrobloga

Jakoś nie cale 2 lata temu bawiłem się w zakladanie fejkowych profilów czadów na #tinder i powiem wam nic innego niż inne mirki... Sporo matchy mimo ze swoim prawdziwym ryjem nie mialem prawie w ogole i jestem ogolnie z niewielkiej miejscowosci ale tez nie malej. Czadem pisalem z kilkoma dziewczynami po kilka godzin z przerwami a mianowicie co z nimi bede robil itd. Dodam ze na jednym koncie czada nie bylo widac twarzy tylko sylwetka dobra z jakiegos pokoju hotelowego w lustrze w samych bokserkach, wiadomo krata na brzuchu itd. i np. tym profilem pisalem z dziewczynami

i jedna z nich mowila ze wyjezdza i ze bedzie za kilka miesiecy od wtedy i mowila ze pewnie przez ten czas bede sie na pewno zabawial i ze nie bede czekal na nią a ja ze przez ten czas to z 30 dziewczyn przelece przy dobrych lotach a ona nie miala nic przeciwko i byla podekscytowana wręcz :) Potem zaczelo mnie to wku#wiac takie udawanie czad'a i jak chciala jeszcze jakies zdjęcia to wyslalem jej swoje ze swoim ryjem w ręczniku po prysznicu xD (ciało bylo w miare umiesnione i mało fatu ale mimo wszystko nie bylo takiej kraty, symetrii, opalenizny i oczywiste bylo ze to inny typ na zdjeciu) No i nie zgadniecie co sie stalo... Przestala odpisywac ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja dodalem: A co spodziewalas sie symetrycznej mordy alfa?

No a z innymi tez pisalem w podobny deseń ale juz nie wysylalem swojego zdjecia, niezly ubaw mialem i oczywiscie proporcjonalnie do tego rosla frustracja i takie tam że ale bym mial fajnie gdybym tak wygladal...

Kurde co ja tam pisalem, do kilku jak pisalem o np. po jakiejs rozmowie jak już schodzila na temat seksu (zazwyczaj pierwszą wiadomosc taką wysylalem i nie mialy nic przeciwko) i po czasie mowilem ze moze jakas koleżanke też fajną wziąc ze soba i zazwyczaj pozytywne odpowiedzi typu: "pomyślimy" itp... a niektore chcialy robić wszystko ale po napisaniu ze moze wziac kolezanke pisały po prostu że nie preferują trójkątów (bo chciala po prostu mieć czad'a dla siebie)

#przegryw #takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #seks #tinder #badoo ##!$%@? #stulejacontent
  • 10